Šiandien

Renginys įvykoPažinčių renginys „Kvadratinio stalo klubas“, MIŠRI grupė 18-99 m.

Aprašymas

DĖMESIO: sausio 23 d. ir vasario 21 d. vyks netradicinis pažinčių renginys MIŠRI GRUPĖ “Kvadratinio stalo klubas”. Tai ne tik galimybė sutikti savo antrąją pusę, bet ir užmegzti naujų pažinčių, išbandyti kažką naujo ir tiesiog gerai praleisti laiką. Šiame renginyje nėra amžiaus limito, neskirstomi vyrai ar moterys. Kviečiami visi, kurie nori praplėsti bendraminčių ratą, susirasti draugų bendravimui, kelionėms, laisvalaikiui, partnerių darbui ir t.t.. Renginyje dalyvauja iki 20 žmonių, kurie vakaro metu susipažįsta vieni su kitais. Renginio tikslas - pristatyti save ir sužinoti apie kitus tam, kad visi surastų kuo daugiau tarpusavio interesų.

Jei bilietai išparduoti, o Jūs labai norite dalyvauti, prašome susisiekti su renginio organizatoriais. Gali būti, kad esant poreikiui, padidinsime dalyvių skaičių!

Galbūt turite daugybę gerų idėjų ir nestygstate noru papasakoti jas visiems, galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, pateikti įdomius pasiūlymus, galbūt rengiate naują darbo projektą ir ieškote bendraminčių ar pagalbininkų? O gal turite hobį, kuriuo norite pasidalinti su kitais? Arba pasijutote vienišas ir neturite su kuo tiesiog pasivaikščioti? Ir dar begalė priežasčių, dėl ko Jums nesinori būti vienam. Šiame renginyje turite galimybę susipažinti su daug įvairių žmonių! Kviečiame dalyvauti moderniame "Mišrios grupės" pažinčių renginyje. Tai ne tik galimybė sutikti savo antrąją pusę, bet ir užmegzti naujų pažinčių, išbandyti kažką naujo ir tiesiog gerai praleisti laiką. Šiame renginyje nėra amžiaus limito, neskirstomi vyrai ar moterys. Kviečiami visi, kurie nori praplėsti bendraminčių ratą, susirasti draugų bendravimui, kelionėms, laisvalaikiui, partnerių darbui ir t.t.. Renginyje dalyvauja iki 20 žmonių, kurie vakaro metu susipažįsta vieni su kitais. Renginio tikslas - pristatyti save ir sužinoti apie kitus tam, kad visi surastų kuo daugiau tarpusavio interesų.

Į kainą įskaičiuotas gėrimas.

Sumokėti dalyvio mokestį galima:

1. Internetu www.speeddating.lt arba www.tiketa.lt

2. TIKETA bilietų kasose.

Renginio vieta: Kaunas/ Vilnius/Klaipėda/ Panevėžys.

Dalyvių skaičius ribotas!

*Daugiau informacijos ir registracija: www.speeddating.lt

Sumokėti dalyvio mokestį galima:

1. Internetu www.speeddating.lt arba www.tiketa.lt

2. TIKETA bilietų kasose.

Dalyvio bilietą rekomenduojama įsigyti ne vėliau kaip likus 1 darbo dienai iki renginio. Norint bilietą įsigyti vėliau, prašome susisiekti su organizatoriais, kad galėtumėte pasitikslinti ar dar yra laisvų vietų.

* Į bilieto kainą įskaičiuota arbata/ kava/ vyno ar brendžio taurė ar alaus bokalas.

Tai tikrai ta vieta, kur Tu gali sutikti Jį ar Ją!

Durys atidaromos: 1 val. prieš renginį.

Daugiau informacijos: www.speeddating.lt

https://www.facebook.com/speed.datingas/videos/360169064718576/

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook