Šiandien

Renginys įvykoVILNIAUS KAMERINIS TEATRAS: Komedija „Veneros įkaitai“

  • Zarasai2020-05-21
  • Utena2020-05-23

Aprašymas

24 valandų įvykiai apvertę gyvenimą - aštrūs dialogai, intelektualus, juokingas, įtraukiantis ir intriguojantis siužetas.

Jei manote, kad niekada nebuvote Veneros įkaitais arba atvirkščiai, manote, jog tai praeitas etapas – diagnozė – žiūrėti.

Paros įvykis, kuriame: Džordžas, žinomas rašytojas, gyvenantis provincijos glūdumoje išgyvena žmonos netektį, be saiko geria, apleido namus ir darbus. Tačiau Džordžo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis, kai jo gelbėti atvyksta sūnus, filmuojantis pirmąjį savo filmą Holivude, buvusi žmona, visų pamiršta ir vaidmenų negaunanti aktorė. Netikėtai atsiradusi namų tvarkytoja – kuri dažnokai patraukia žolytės, yra apsėsta Dantės kūrybos ir beprotiškai mėgstanti siurblį. Ir galiausiai, nelauktai įsiveržusi į svetimus namus jauna mergina, turinti netikėtą pasiūlymą...

Spektaklis sukurtas pagal amerikiečių dramaturgo Čarlzo Mori pjesę „Trečiame danguje“, kuris savo kūriniuose šmaikščiai, subtiliai ir intelektualiai kalba apie meilę, kūrybą, ištikimybę, egzistenciją, žmogaus savigarbą bei orumą.

Įkaitų vaidmenis atlieka žiūrovams gerai pažįstami Lietuvos kino ir teatro aktoriai: nepakartojamas Albinas Keleris – Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatras, armėnų ir gruzinų kraujo kaitinama Inga Maškarina - Lietuvos rusų dramos teatras, talentingi ir charizmatiški Žaneta Jablonskytė – Gudaitienė, Paulius Valaskevičius ir Marta Lipčienė - Vilniaus kamerinis teatras.

Spektaklio trukmė su pertrauka – 135 min.

Režisierius: Raimundas Banionis

Scenografija – Sergejus Bocullo

Kostiumų dailininkė – Daiva Petrulytė

Muzika – Deimantė Ponelytė

Šviesa – Maksimas Semionovas

Vaidina: Albinas Keleris, Žana Gudaitienė, Inga Maškarina, Paulius Valaskevičius, Marta Lipčienė.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook