Šiandien

Renginys įvykoPO KILIMU: Gabrielė Vilkickytė

Aprašymas

Laikas: Lapkričio 9 d. 20 val.

Vieta: Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8, Vilnius)

Bilietų kiekis labai ribotas

PO KILIMU – išskirtinių koncertų serija kamerinėje teatro “Atviras ratas” studijos erdvėje. Koncertų ir festivalių lankytojams bei alternatyvesnių šiuolaikinės muzikos užkaborių ieškotojams gerai pažįstamos grupės PO KILIMU atsitrauks nuo triukšmingų minių ir leis pasinerti į gryno, ypatingai kokybiško garso patirtį. Ūžiantys kavos aparatai, skambantys bokalai, šurmuliuojantys lankytojai pasilieka už studijos durų, atiduodami erdvę išgrynintam, gurmaniškam skambesiui.

PO KILIMU – kvietimas klausytojui atsidurti arčiau muzikos garso, žodžio bei minties, iš pirmų lūpų išgirsti jos prasmę ir reikšmę. Visi koncertų ciklo renginiai – proga vienam vakarui pabėgti nuo kasdienybės garsų ir pasinerti į unikalų, tik vienam vakarui gimsiantį akustinį gerai pažįstamų kūrėjų dainų skambesį.

PO KILIMU suteiks galimybę skirtingų atlikėjų kūrybą pažinti nauju kampu ir ypač betarpiškai – koncertų metu atliekamą muziką papildys čia pat vykstantys interviu su kūrėjais. Be to, kiekvienas PO KILIMU koncertas bus įrašomas paisant aukščiausių kokybės reikalavimų, taigi kiekvienas unikaliame renginyje apsilankęs klausytojas taps dalele čia ir dabar vykstančio įrašo.

Gali būti, kad Gabrielė Vilkickytė didžiąją dalį savo dainų parašė vis kitam lėktuve - Lietuvoje pastaraisiais metais jos nebuvo. Stikliniai Honkongo gigantai ir auksinis Bryce kanjonas turėjo garbės aidėti lietuviškomis natomis. Pagaliau Gabrielė sugrįžo namo ir maksimaliai akustiškai skambės rudeniniame Vilniuje. Aksominis balsas ir pianinas. Patirtis labiau nei renginys, jausmas labiau nei vaizdas, išpurenta lova labiau nei spindintys, bet velniškai spaudžiantys išeiginiai aukštakulniai.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook