Šiandien

Sausio 3d.Efektyvus metų startas 2020

Aprašymas

KURK SAVO TIKSLUS TAIP, KAD PROGRESAS BŪTŲ NEIŠVENGIAMAS.

“EFEKTYVUS METŲ STARTAS”’- tai ne eilinė konferencija, kurioje kūnas pavargsta nuo sėdėjimo, o mintys - nuo perteklinės informacijos. Tai - efektyvios praktinės dirbtuvės su šou elementais, padedančios kryptingai judėti link tikslų ir juos pasiekti. Renginio metu ne tik susidėliosite planą ateinantiems metams, tačiau ir puikiai praleisite laiką.

IŠ DIRBTUVIŲ IŠSINEŠITE:

Praktinius įgūdžius, užtikrinančius savarankiškumą ir siekių tęstinumą

Naujų žinių bagažą, padėsiantį nekartoti klaidų

Unikalų struktūrizuotą planą, neleisiantį nukrypti nuo kurso

Gebėjimą siekti rezultatų, net kai “nėra laiko”

Puikiai praleistą laiką ir gerą nuotaiką, kuria užkrės žinomų žmonių pasirodymai bei šou elementai.

GALVOJATE, KAD BUS NELENGVA MOKYTIS METŲ PRADŽIOJE? MES ŽINOME, KAIP MOKYMUS PAVERSTI ŠVENTE.

Čia teorija bus paremta praktika, o istorijos - lektorių patirtimi. Išgirsite ne tik psichologijos ir neuromokslo naujienas, kaip tikslai veikia mūsų smegenis bei kokių kritinių klaidų vengti. Savo pasirodymais išjudins bei patirtimi dalinsis ir žinomi žmonės, kurie motyvuos judėti į priekį. Net nepajusite, kaip žinios taps Jūsų įgūdžiais linksmai leidžiant laiką. Nustebsite, kaip greitai gali skrieti laikas, kai mokymai persipina su pramogomis.

PASIEKTI GALIMA BET KĄ, BET NE VISKĄ. Reikia tik plano ir kryptingų veiksmų.

Žmogus geba pasiekti net kitas planetas. Žemiški tikslai pasiekiami gerokai lengviau. Vien tik žinoti, kad gebame daugiau, nei įsivaizduojame - nepakanka. Reikia kryptingai veikti ir kastis link savo potencialo resursų. Tam ir skirtos mūsų dirbtuvės.

Dirbtuvių dėmesio centre – Jūsų tikslai ir planas, kaip juos paversti konkrečiais ir efektingais rezultatais. Metodiškai kartu kursime stabilų pagrindą kokybiškiems ir tikslingiems 2020-iesiems.

Dirbtuvių metu įgysite gyvenimo planavimo ir būsenų valdymo praktinius įgūdžius, būtinus siekiant rezultatų.

DIRBTUVES BAIGĘ DALYVIAI GEBĖS:

● Pagal specialią metodiką sukurti unikalų savo rezultatų planą.

● Efektyviai planuoti net ir pačius didžiausius tikslus.

● Motyvuotai imtis veiksmų čia ir dabar.

● Suprasti, kaip smegenys veikia pasirenkant tikslus ir siekiant rezultatų.

● Suformuoti ritualus, padėsiančius siekti tikslų.

● Kurti prasmingesnę ir turiningesnę kasdieną.

● Atraskite šiuos vidinius resursus! Padarykite šiandien daugiau, nei galėjote vakar.

● Pažadame, kad aktyviai ir sąmoningai dalyvaudami dirbtuvėse - žengsite svarbų žingsnį į efektyvesnį rytojų.

Atraskite šiuos vidinius resursus! Padarykite šiandien daugiau, nei galėjote vakar.

Pažadame, kad aktyviai ir sąmoningai dalyvaudami dirbtuvėse - žengsite svarbų žingsnį į efektyvesnį rytojų.

Lektoriai

“Efektyvus metų startas” vyks jau trečią kartą. Kasmet vis tobulėjame ir patys. Šiais metais dirbtuvės - su pilnesne ir darnia komanda. Mokslininkų įžvalgos - motyvuoti skeptiškiausius, išskirtinių asmenybių saviugdos istorijos - įkvėpti ir paskatinti, metodinis pagrindas - Jūsų progresui matuoti.

Arnas Markevičius

Versilininkas, lektorius

Efektyvaus metų starto pradininkas, verslininkas, lektorius ir koučeris. Apie A. Markevičiaus efektyvumą ir rezultatus išduoda jo pasiekimai. Dirbtuvių metu profesionalas ves teorinę ir praktines dalis. Jo aistra - matyti kaip žmonės patys transformuoja savo gyvenimus, pritaikydami jo darbo metodus. Šis lektorius negali nepakeisti požiūrio į siekius ir kelią link jų!

Dr. Kęstutis Skauminas

LSMU Medicinos akademijos docentas, LSMU Neuromokslų instituto mokslininkas

Kęstutis išskirtinė neuromokslo žinių ir praktikos dermė. Daugiau nei dešimtmetį praktikuojantis neurochirurgas, aktyviai tyrinėja smegenų veiklą ir jos sąveiką su pasąmone. K. Skauminas dalinasi žiniomis ir su studentais, ir su verslo pasauliu. Net ir sudėtingiausias mokslines vingrybes pateikia suprantamai ir įdomiai. Supraskite, kaip į tikslus reaguoja Jūsų smegenys!

Jonas Nainys

DJ, radio ir TV laidų vedėjas

Lietuvos TV, bei radijo laidų vedėjas, grupės „Radistai“ narys. Nors didžioji dalis visuomenės pažįsta Joną, kaip pramogų pasaulio atstovą, tačiau nedaugelis žino jo gyvenimo istoriją, sunkumus ir tikrąjį kelią link didžiausių arenų Lietuvoje ir užsienyje.

Laura Rimkutė

Verslo psichologė, „Triple O Consulting“ partnerė ir konsultantė

Verslo psichologė, konsultantė, ypač mėgstanti mokslinius tyrimus, leidžiančius paaiškinti ir kurti metodikas, padedančias žmonėms. L. Rimkutė kuria mokymus organizacijoms ir treniruoja žmones asmeninio efektyvumo, streso valdymo ir vidinių resursų atskleidimo temomis.

Donatas Montvydas

Atlikėjas

Viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių, išskirtinė asmenybė, vyras, puikiai derinantis karjerą ir tėvystę. Nors Donatas savo sėkmės istoriją susikūrė sunkiu darbu ir aukštais reikalavimais sau, viena stipriausių jo savybių padėjusių nepalūžti net sunkiausiose situacijose - kryptinga vizija.

Bilietai brangs artėjant renginio dienai! Užsitikrink efektyvią dešimtmečio pradžią dabar.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Jau trečius metus iš eilės regiamos praktinės dirbtuvės skirtos metų planavimui.

PIRMĄ KARTĄ ARENOJE.

PIRMĄ KARTĄ SU ĮSPŪDINGAIS ŠVIESŲ IR GARSO EFEKTAIS.

PIRMĄ KARTĄ SU ŽYMIŲ ŽMONIŲ ISTORIJOMIS.

PIRMĄ KARTĄ SU MOKSLINIU PAAIŠKINIMU, KODĖL IR KAIP VEIKIA PRAKTIKOS.

PIRMĄ KARTĄ STEBINANTIS ŠĖLSMAS PLANUOJANT METUS.

Mokymuose aiškinsimės kryptis, kurios kiekvienam Jūsų suteiks didžiausią progresą gyvenime. Rašysimės, planuosime metų tikslus, viziją. Individualiai užsibrėšime norimus veiklos rezultatus ir planą, kaip jų sieksime. Aiškiai išskirsime santykių, asmeninio gyvenimo tobulinimo žingsnius.

Kas bus kitaip? Visuma. Orientuosimės ne tik į rezultatus, bet ir į džiaugsmą gyvenime. Kaip padaryti, kad ir planavimo procesas bei įgyvendinimas atneštų ir rezultatus, ir išskirtinę savijautą kasdien jų siekiant.

Bilietai brangs artėjant renginio dienai! Užsitikrink efektyvią dešimtmečio pradžią dabar.

TINKA, JEIGU:

Nori išgrynintų, patikrintų, veikiančių metodų, kaip planuotis metus, kad pasiektum tikslus

Sunku priimti sprendimus, nežinai, ko išties nori

Sprendimus nori užsibrėžti smagiai

Mėgsti tobulėti ir susipažinti su augančiais, panašiai mąstančiais žmonėmis

Būtų gerai išsilaisvinti iš susikurtų gyvenimo rėmų

Nori išsiaiškinti, kurios išmoktos mąstymo klaidos trukdo pasiekti, ko nori

Nori galų gale įgauti energijos ryškiam postūmiui į priekį

MES ŽINOME, KAIP MOKYMUS PAVERSTI ŠVENTE.

Nustebsite, kaip galima jaustis seminare.

Nustebsite, kaip tokios praktinės dirbtuvės gali išlaisvinti potencialą.

Nustebsite, kiek galite Jūs

Lektoriai ir atlikėjai:

Jonas Nainys

DJ, radio ir TV laidų vedėjas

Nors didžioji dalis visuomenės pažįsta Joną, kaip pramogų pasaulio atstovą, tačiau nedaugelis žino jo gyvenimo istoriją, sunkumus ir kelią link didžiausių arenų Lietuvoje ir užsienyje.

Arnas Markevičius

Verslininkas, lektorius

Arno mokymai yra paremti didžiulėmis ambicijomis "keisti Lietuvos žmonių gyvenimus" bei pasaulyje gerai žinomo Tony Robbins metodikomis. Visą vaikystę bijojęs net žoliapjovės, šiandien išdrįsta kalbėti ir prieš kelių tūkstančių žmonių auditorijas. Lektoriaus didžiausia aistra - matyti žmonių transformacijas ir išmokta patirtimi pasidalinti su kitais, kuriems tobulėjimo kelias atrodo ne toks paprastas.

Laura Rimkutė

Verslo psichologė, „Triple O Consulting“ partnerė ir konsultantė

Verslo psichologė, konsultantė, ypač mėgstanti mokslinius tyrimus, leidžiančius paaiškinti ir kurti metodikas, padedančias žmonėms. Todėl didžiąją laiko dalį Laura kuria mokymus organizacijoms ir treniruoja žmones asmeninio efektyvumo, streso valdymo ir vidinių resursų atskleidimo temomis.

Dr. Kęstutis Skauminas

LSMU Medicinos akademijos docentas, LSMU Neuromokslų instituto mokslininkas

Kęstutis išskirtinis neuromokslo žinių ir praktikos šaltinis. Daugiau nei dešimtmetį praktikuojantis neurochirurgas, aktyviai tyrinėja smegenų veiklą ir jos sąveiką su pasąmone bei dalinasi žiniomis ir su studentais, ir su verslo pasauliu. Todėl Kęstutis turi išvystęs unikalų gebėjimą įdomiai paprasta kalba perteikti labai sudėtingas smegenų veiklos subtilybes.

Donatas Montvydas

Atlikėjas

Viena ryškiausių Lietuvos muzikos žvaigždžių, išskirtinė asmenybė, vyras, puikiai derinantis karjerą ir tėvystę. Nors Donatas savo sėkmės istoriją susikūrė sunkiu darbu ir aukštais reikalavimais sau, viena stipriausių jo savybių padėjusių nepalūžti net sunkiausiose situacijose – kryptinga vizija.

Laukite tęsinio. Su svečių sąrašu dar nustebinsime.

Bilietai brangs artėjant renginio dienai! Užsitikrink efektyvią dešimtmečio pradžią dabar.

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook