Šiandien

Renginys įvykoKalėdos su Vaidu Baumila

Aprašymas

Kalėdos su Vaidu Baumila

Nuoširdumu gerbėjus paperkantis atlikėjas Vaidas Baumila kviečia į jaukų ir šventėmis kvepiantį gyvo garso žiemos koncertą. Kalėdų vakarą, kartu su muzikine grupe, V. Baumila atliks gerai žinomus savo kūrinius, skambias miuziklų dainas ir sveikins klausytojus šventinėmis dainomis.

„Šis žiemos koncertas, tai kaip dar vienas Kūčių vakaras – jauki proga susitikti, pabūti kartu. Tik scenoje nebus to vieno močiutės patiekalo, kurio niekas nenori ragauti“, – muzikinį meniu atskleidžia Vaidas.

Šventiniame koncerte skambės jau hitais tapę atlikėjo kūriniai „Milijonai“, „Suknelė“, „Dviese“, „Tai buvai Tu“. Programą puošia gražiausios kalėdinės dainos „Have Yourself a Merry Little Christmas“, „White Christmas“, kūriniai iš miuziklų „Čikaga“ („Reikia meilės man tikros“), „Boni ir Klaidas“ („Boni daina“). Tarp šventei ruošiamų atlikėjo dovanų – gerbėjų pamiltas Vaido ir Sofijos Vasilevskytės duetas. Projekto „Dvi kartos“ nugalėtojai Kalėdų vakarą klausytojams pristatys naujausio bendro singlo „Galingi“ premjerą.

Vaidui scenoje klavišiniais akomponuos Marius Leskauskas, akustine gitara – Juozas Martinkėnas, perkusija – Vytis Vainilaitis.

Kalėdos su Vaidu Baumila ir šventine programa Jūsų laukia šių metu gruodžio 26 d., 20:00 val. Kauno Žalgirio arenoje, „Bosca“ amfiteatre.

Svečias - Sofija Vasilevskytė

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook