Šiandien

Renginys įvykoMonique: paskutinė metų naktis

Aprašymas

Pop princesė Monika Pundziūtė-Monique kviečia į elegantišką Naujųjų metų sutikimo šventę. Šią magišką naktį Monique klausytojams atskleis lyrišką ir subtilią savo muzikos pusę.

„Muzika turi daug spalvų! Šią naktį dainos skambės akustiškai ir rafinuotai. Noriu, kad kiekvienas klausytojas atsipalaiduotų ir pasitiktų Naujus metus kupinas įspūdžių bei įkvėpimo naujai pradžiai“, – šventine nuotaika spindi Monique.

Tai bus vakaras, skirtas melomanams, kurie išgirs hitais tapusias dainas „Man nebaisu“, „Dviese“, „Žinau ką turiu“, „Palauk dar“. Monique atliks ir visų mylimus šventinius kūrinius „Shallow“, „O Holy Night“, „Have Yourself a Merry Little Christmas“, o į Naujus metus klausytojus palydės „Happy New Year“.

Šiame ypatingame pasirodyme Monique klavišiniais akomponuos Kasparas Meginis, akustine gitara – Juozas Martinkėnas, perkusija – Sindre Skeie.

Elegantiška paskutinė metų naktis ir įspūdinga Monique programa Jūsų laukia jau šių metu gruodžio 31 d., 21:00 val. Kauno Žalgirio arenos „Bosca“ amfiteatre.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook