Šiandien

Birželio 6d.GENYS CRAFT BEER DAY 2020

Aprašymas

„Genys Craft Beer Day” – tai trečiasis craft alaus mikro festivalis, kurio tikslas pristatyti moderniausius, inovatyviausius ir įdomiausius alaus gamintojus, atsiribojant nuo industrinio ir nuobodaus alaus.

Mikro festivalis vyks alaus daryklos „Genys Brewing Co.” patalpose bei prieigose, A. Juozapavičiaus pr. 7H, Kaune. Festivalio metu vyks aludarių prisistatymai bei degustacijos, veiks gatvės maisto zona, lauko erdvės.

Daugiau informacijos apie dalyvius bei renginio dienotvarkę jau netrukus!

Į renginio bilieto kainą įskaičiuota: festivalyje pristatomo alaus ragavimas, firminė festivalio taurė ir festivalio erdvėje vykstančių degustacijų bei pranešimų lankymas. Prekyba alumi renginyje nevyks. N-20. Bilietų skaičius ribotas.

ARTĖJANT RENGINIUI IR RENGINIO VIETOJE BILIETAI KAINUOS BRANGIAU.

INFORMACIJA: hello@genysbrewing.lt

• „Craft Beer Day" pasisako už saikingą alkoholio vartojimą ir skatina svečius festivalio metu elgtis atsakingai.

• Festivalio tikslas yra gilinti svečių žinias apie alų, jo vartojimo kultūrą ir suteikti galimybę paragauti unikalių alaus rūšių, neperžengiant padorumo ribų ir renkantis kokybę prieš kiekybę.

• Gerbiant visus susirinkusiuosius ir siekiant pozityvios atmosferos renginyje, dalyviai turės teisę nebepilti gėrimų tiems svečiams, kurie atrodys apsvaigę.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook