Renginys įvykoGurmaniškas austrių vakarėlis

Aprašymas

Esate gurmanas? Dievinate jūros gėrybes? Vertinate maisto kokybę, pateikimą ir išskirtinumą? Atsibodo įprastiniai vakarėliai ir norite išbandyti kažką naujo? Tuomet tai puiki proga būtent Jums - siūlome gurmanišką AUSTRIŲ VAKARĖLĮ Jūsų pasirinktoje aplinkoje!

Austrių vakarėlis vyks restorane „Yakata“, įsikūrusiame Kauno senamiestyje, Valančiaus g. 14. Erdvioje ir jaukioje salėje. Mūsų užduotis – pasirūpinti, kad Jūs ir Jūsų draugai jaustųsi puikiai!

Austrių vakarėlio metu galėsite ne tik pasimėgauti išskirtiniu ir gurmanišku patiekalu tiesiai iš Prancūzijos, paskanauti prie jo puikiai derančiu šampanu, bet ir sužinosite daug įdomių ir naudingų faktų apie austres, jų kilmę, naudą, ypatingą skonį atskleidžiančius gėrimus bei tinkamą pateikimą. Jūsų akyse mūsų virtuvės meistras pademonstruos, kaip reikia teisingai atidaryti austrių geldeles.

Austrės - tai dietinis, subalansuotas ir nekaloringas produktas, gausus baltymų bei angliavandenių. Austrės - tai gurmaniškas ir visame pasaulyje geriausių virtuvės šefų vertinamas patiekalas, kupinas organizmui naudingų medžiagų: cinko, geležies, magnio, vario, kalcio, natrio, jodo, fluoro, fosforo, gliukozės, vitaminų А, В1, В2, В6, С, РР ir В12. Be to, austrėse yra vos 2 gramai riebalų, o 100 g. tėra 60-70 kalorijų. Austrės labai teigiamai veikia bendrą kūno būklę.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook