Šiandien

Renginys įvykoMEILĖS BALADĖS

Aprašymas

Gražiausios meilės baladės

Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius

Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigentas Gintaras Rinkevičius

Trys geriausi šalies roko vokalistai – Povilas Meškėla, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius – kartu su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, diriguojamu maestro Gintaro Rinkevičiaus, meilės dienos proga ruošia ypatingą meilės baladžių programą. Nežinia, ar kas myli karščiau ir aistringiau už rokerius, kurių laisvę ir aštrius pojūčius mėgstančias širdis taip dažnai ištirpdo moterų žavesys ir švelnumas, o meilės istorijos ne tik tampa ikoniškomis legendomis, bet ir įkvepia sukurti dainas, kurias visame pasaulyje dainuoja tūkstančiai.

Šį vakarą visų mylimos meilės baladės suskambės dar išraiškingiau ir jausmingiau, nes jas kartu su Povilu Meškėla, Česlovu Gabaliu ir Jeronimu Miliumi atliks maestro Gintaro Rinkevičiaus diriguojamas Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. „Roko muzikoje viskas tikra, nepritempta, nuoširdu, – sako Povilas Meškėla. – Atsistoti ir rėkti gali kiekvienas. Bet jis po tam tikro laiko ištirpsta visų rėkiančių minioje. Norint gerai atlikti roką, reikia turėti vidinės jėgos – ne tik balse, bet ir sieloje. Užsispyrimo. Čia žmonės viską daro iš širdies – tai yra jų sielos šauksmas. Tokia muzika yra išgyventa, išnešiota, subrandinta ir, svarbiausia, patikrinta laiko.“ Todėl ruošdami koncerto programą neabejojome, kad šis koncertas – geriausias pasirinkimas meilės dienai.

KĮ Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro kultūros ir pramogų paslaugų teikimo vartotojams taisyklės http://lvso.lt/lt/veikla/taisykles

KĮ Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pasilieka teisę pristatyti 2 papildomas eiles A ir B bei stovimas vietas. PRISTATOMOMS VIETOMS NUOLAIDOS NETAIKOMOS.

Vilniaus kongresų rūmų virtualus turas - http://lvso.lt/lt/patalpu-nuoma/virtualus-turas. Jo pagalba galite išsirinkti Jums tinkamiausias vietas.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook