Šiandien

Renginys įvykoKONCERTAS VISAI ŠEIMAI „NYKŠTUKAS NOSIS“

Aprašymas

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS

Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV), vadovas Algimantas Treikauskas

Dirigentas

VILMANTAS KALIŪNAS

Aktorius-skaitovas

PAULIUS MARKEVIČIUS

Programoje:

Andreas N. Tarkmann – Muzika Vilhelmo Haufo pasakai „Nykštukas Nosis“

„Nykštukas Nosis“ – tai stebuklinga istorija apie tai, jog meilė ir draugystė gali nugalėti visus sunkumus, kurią parašė įstabių pasakų autorius, vokiečių rašytojas Vilhelmas Haufas.

Norėdama įgyvendinti savo klastingus planus, piktoji burtininkė nusprendžia į pagalbą pasikviesti neturtingo batsiuvio sūnų Jokūbą. Tačiau geraširdis berniukas atsisako padėti piktadarei. Tada burtininkė paverčia jį bjauriu nykštuku su didžiule nosimi ir nukelia į ateitį po septynerių metų. Ji įsitikinusi, kad Jokūbas neištvers išbandymų ir palūš. Berniukas grįžta namo, tačiau po septynerių metų čia viskas neatpažįstamai pasikeitę: tėvą pasiglemžė liga, o mama nebeatpažįsta savo sūnaus. Miestelėnai iš jo juokiasi ir veja šalin. Tačiau kartą, gelbėdamasis nuo persekiotojų, Jokūbas išgelbsti gyvybę žąsiai. Netrukus paaiškėja, jog tai ne paprasta žąsis, o pagrobta ir užkerėta princesė. Dabar jiems kartu teks susiremti su piktąja burtininke. Galbūt herojams pavyks atsikratyti kerų ir grįžti namo pas artimuosius.

Kauno miesto simfoninis orkestras šią intriguojančią pasaką mažiesiems klausytojams ir jų tėveliams nusprendė papasakoti muzikos kalba. Ir kviečia nepraleisti progos sužinoti, ar Jokūbui pavyko išsivaduoti iš piktosios burtininkės kerų. O tai atskleis pasakotojas – aktorius Paulius Markevičius.

KMSO inf.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook