Renginys įvykoIeva NARKUTĖ | Širdies reikalai

Aprašymas

Širdies reikalai

Kaip jūsų širdies reikalai? Klausia Ieva Narkutė ir kviečia visus vasario 14 d. Vilniuje, Šv. Jonų bažnyčioje juos aptarti. Koncertas „Širdies reikalai“ vyks labai simbolinę dieną, bet iš tiesų

mūsų širdis, kaip ir mes, pastoviai turi reikalų. Pastoviai užsiėmusi.

Kaip ir mes, ji kartais vėluoja. Vėluoja pamiršti buvusią meilę, nors ant slenksčio jos jau laukia nauja. Kaip ir mes, ji kartais meluoja. Meluoja, kad vadovaujasi gryna logika, kai renkasi, ką įsimylėt. Apsimeta, kad daug geriau sutaria su galva, nei sutaria iš tikrųjų.

Pagrindinis mūsų širdies reikalas - plakti. Bet ji nesusivaldo ir kartais ima daužytis, o kartais, rodos, iš jaudulio pasiruošus visai sustoti. Ji neatspari meilei, neatspari skausmui, neatspari liūdesiui. Ji eina nuo žmogaus prie žmogaus ir kelia jausmus. Tada banguoja ir plaukia pati per tuos jausmų vandenynus. Skęsta. Būna išgelbėta. Pirma įsimyli, o tada palieka savo gelbėtojus.

Mūsų širdis reguliariai eina į darbo pokalbį su mumis. Ten mes jai atskaitom moralą už lengvabūdiškumą, nereikalingus prisirišimus, neatsakingą požiūrį į mūsų darbą ir visą likusį gyvenimą, pagalbos buityje stoką, kenksmingą poveikį mūsų produktyvumui. Kai mes ją baram, ji žiūri ir šypsosi. Po moralo mums palengvėja, mes atleidžiam savo širdžiai (nors ji jau iš pradžių žinojo, kad atleisim) ir gyvenam toliau.

Mūsų širdis pastoviai užsiėmusi. Ji plaka, kad išgyventume, ir ieško, šalia ko jai plakti, kad išgyventume bent kiek linksmiau, nei pakenčiamai.

Koncertas bus apie mus ir mūsų širdies reikalus. Apie tai, kada ir kodėl su ja pykstamės, kaip ir kada mūsų interesai prasilenkia ir AR TIKRAI prasilenkia, kaip galim su ja tapt tvirtesne komanda ir kaip pagaliau suartint savo širdį su galva.

Ateikit į koncertą su tais, kurių jūsų širdis nepalieka ramybėje. Ateikit su tais, su kuriais tik visai neseniai panėrėt į jausmų bangas. Ateikit su tais, su kuriais jau kurį laiką esat išmesti seklumon ir norit vėl panert į gelmę. Koncertas bus jausmingas, atviras ir jautrus, todėl šalutinis jo poveikis tikrai gali pasireikšt įsimylėjimu. Tad pasižymėkit savo kalendoriuose- ir jūs, ir jūsų širdis - vasario 14-ąją susitinkame koncerte “Širdies reikalai”.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook