Šiandien

Renginys įvykoTarptautinė konkursinė programa – Kraujo ryšiai (Skalvija)

Aprašymas

Kraujo ryšys – tai santykiai, kurie atrodo turėtų būti kupini meilės ir džiaugsmo. Bet taip yra toli gražu ne visada. Tai programa, kurioje pinasi skirtingos asmeninės žmonių istorijos, senatvės iššūkiai ir netikėti vaikystės faktai. Pasibaigus filmams, ko gero, norėsite paskambinti mamai.

Ir vėl tas pats / Once and Again

Vaidybinis / 2019 / Bosnija ir Hercegovina, Šveicarija / 20 min.

rež. Lucas del Fresno

Aida atvažiuoja pas Milaną padėti spręsti konflikto su kaimynais. Aida ir Milanas seniai nesikalbėjo. Jiems susipykus, Aida veža Milaną į autobusų stotį. Tačiau ši paprasta kelionė išsitęs ir ji pamatys nepažįstamą Milano veidą.

Mano keistas vyresnis brolis / My Strange Elder Brother

Animacinis / 2018 / Lenkija / 12 min.

rež. Julia Orlik

Filmas apie specifinius santykius tarp jaunos, labai norinčios pasidaryti sėkmingą karjerą moters ir jos ekscentriško brolio.

Pasienyje / On the Border

Vaidybinis / 2018 / Kinija / 15 min.

rež. Wei Shujun

Kinijos pasienio kaimelyje gyvenantis korėjiečių kilmės paauglys svajoja išvažiuot į Korėją. Jis stengsis įgyvendinti šią svajonę bet kokia kaina.

Drugeliai / Butterflies

Vaidybinis / 2019 / Izraelis, Prancūzija / 8 min.

rež. Yona Rozenkier

Balandžio sekmadienis. Kibucas Šiaurės Izraelyje. Natūralus fenomenas. Šeima leidžiasi į spontanišką kelionę, galbūt paskutinę…

Atskirai / Apart

Animacinis / 2018 / Čekija / 10 min.

rež. Diana Cam Van Nguyen

Šis filmas apie gyvenimą netekus mylimojo imasi sudėtingos temos pasitelkiant gyvo veiksmo ir animacijos technikas. Tikros pasakotojų patirtys jungiamos su animacija ir rekonstruojamos skausmingos situacijos, žvelgiama į trijų jaunų žmonių, anksčiau laiko susidūrusių su mirtimi, mintis.

Apgaulės sėklos / Seeds of Deceit

Dokumentinis / 2018 / Olandija / 21 min.

rež. Miriam Guttmann

„Apgaulės sėklos“ pasakoja istoriją apie vaisingumo gydytoją Janą Karbatą, kuris paslapčia naudojo savo paties spermą, o ne donorų. Tai intymus filmas apie dvi motinas ir jų vaikus, kuriems tenka susitaikyti su šia nauja tiesa ir gyventi toliau.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook