Šiandien

Renginys įvykoKomedija „Silvija arba meilės trikampis... KITAIP“

  • Marijampolė2020-05-21
  • Panevėžys2020-05-26

Aprašymas

Nukeltas balandžio 4 dienos renginys į gegužės 26 dieną 18 val. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Nukeltas kovo 14 dienos renginys į gegužės 21 dieną 18 val. Anksčiau pirkti bilietai galios. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Atšauktas kovo 21 dienos renginys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Nukeltas pasirodymas Birštone iš 18:00 val. į 19:00 val.

Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Garantuojame, kad žiūrint spektaklį, tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

Komedijoje yra neįprastas vaidmuo - kalytės Silvijos rolę turi atlikti moteris. Šį kalytė atskleidžia aktualias problemas šeimoje: vyrų amžiaus krizę, rutiną, vyro ir žmonos santykius, susvetimėjimą, gyvenimo suvaržymus ir laisvės trūkumą.

Kaip galvojate, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?

Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė

Daugiau info apie spektaklį:

https://www.lrytas.lt/kultura/scena/2018/10/05/news/spektaklio-kurejai-klausia-ko-imtusi-moteris-jei-i-jos-vyro-gyvenima-isibrautu-kalyte--7795460/?fbclid=IwAR0baCxOPWwQMLe3HUKy5hthnXxKSgTDKW8BWQUd7eyRag1YzOY5tbVcBLw

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook