Šiandien

Renginys įvykoFlamenko koncertas „Encuentros“

Aprašymas

Flamenko tablao „Tientos“ pristato - tarptautinį projektą „Encuentros“ („Susitikimai“), apjungsiančiu dvi šalis – flamenko tėvynę Ispaniją (Juan Carlos Pagan Motos - perkusija ir Clarisa di Salvo – šokis, dainavimas) ir Lietuvą (flamenko klubas „Tientos“).

Kas yra „tablao“?

Antroje XIX a. pusėje Ispanijoje, išpopuliarėjo kavinės cantante, kuriose skambėjo gyva flamenko muzika. Ilgainiui jos tapo tablao (isp. tablado – medinė grindų danga, platforma, pakyla, scena) – tai yra vieta, kurioje vyksta visų flamenko formų pasirodymai: cante (dainavimas), baile (šokis), toque (muzika).

Nedidelėje patalpoje publika ir artistai egzistuoja vienoje erdvėje. Sukuriama nepaprasta atmosfera, leidžianti iš labai arti pajausti aistrą ir energiją, kurią perduoda atlikėjai pasirodymų metu. Todėl dažnai vakaras tablao primena jaukų šeimos pasisėdėjimą. Skirtumas tas, kad vietas čia privalu rezervuoti iš anksto.

Nuo šiol nebūtina vykti į Ispaniją, jei norite pajusti uždegančią flamenko dvasią. „Flamenco tablao „Tientos“ yra pirmasis tablao Lietuvoje, kurį įkūrė flamenko klubas „Tientos“.

„Flamenco tablao „Tientos“ – nedidelė patalpa, kurioje galima mėgautis šiuo unikaliu ispanišku menu. Tikimės, kad į nuolat vyksiančius koncertus rinksis publika, suprantanti ir mylinti flamenką.

Tablao tikslas – apjungti žmones, gyvenančius flamenko menu, taip pat sukurti džiaugsmo ir bendros kūrybos atmosferą.

Kviečiame apsilankyti tablao „Tientos“, kuriame galėsite jaustis laisvai, pajausti sentimentus Ispanijai ir mėgautis flamenku.

Vietų skaičius ribotas.

„Flamenco tablao „Tientos“ yra pačiame Vilniaus centre, netoli Operos ir baleto teatro bei Gedimino prospekto – A. Jakšto g. 9 (įėjimas pro arką).

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook