Renginys įvykoTranscendentinė Garso Kelionė Tauragėje

Aprašymas

Čia patirsite kosmišką Garso Odisėją, išgirsite Gongų gaudesį, primenantį mūm visatos kūrinijos garsą OM, išgirsite giliai mūsų kūnus ir sielas harmonizuojančius Himalajų Skambančius dubenėlius, pajausite Šamanišką Būgną, nuo kurio virpa visas kūnas ir budina į gyvenimą iš latargo ir gilaus miego. Krištoliniai Dubenys, Tyro Skambesio Ksilofonas, Sensula, bei Koshi Varpeliai harmonizuos ir subalansuos visas vidines sistemas.

Kelionė vyksta gulint, užsimerkus ir atsipalaidavus. Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudinti energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles. Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek pat ir džiaugsmą ir palaimą, betkuri patirtis yra mums naudinga ir reikalinga, nes tai ateina iš mūsų vidaus ir veda į platesnius suvokimus ir realizacijas.

Renginio Nuoroda;

https://www.facebook.com/events/413831695968226/

-------------------------

Vasario 14 diena. Penktadienis 19:00 valanda.

Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti. Renginys truks apie 1val 15min. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

Užsiėmimus veda Tomas Ivanauskas.

! UŽSIĖMIMAS VYKS GULINT. ATSINEŠKITE:

* Treniruočių kilimėlį ar čiužinuką (jei neturite registruodamiesi informuokite).

* Pleduką apsikloti. Ramiai gulint kūno temperatūra krenta ir darosi vėsu, geriau turėti kuom apsikloti, ypač šaltaisiais metų sezonais.

* Pagalvėlę po galvą.

* Vandens atsigerti.

Vieta:

Vytauto g. 141, Tauragė 72210

Geltonoji Salė, antras aukštas

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook