Šiandien

Renginys įvykoVaidas Baumila: albumo „Milijonai” pristatymas

  • Klaipėda2020-09-24
  • Panevėžys2020-09-27
  • Kaunas2020-10-08
  • Vilnius2020-10-10

Aprašymas

Renginiai perkeliami, naujos koncerto datos:

• Klaipėda - Rugsėjo 24 d.;

• Panevėžys - Rugsėjo 27 d.;

• Kaunas - Spalio 8 d.;

• Vilnius - Spalio 10 d.

JEI NAUJA KONCERTO DATA NĖRA TINKAMA, BILIETŲ GRĄŽINIMAS BUS VYKDOMAS NUO GEGUŽĖS 1 D.

Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Vaidas Baumila šių metų pavasarį kviečia į gyvo garso pasirodymus didžiuosiuose šalies miestuose. Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir Klaipėdoje skambės singlai iš naujausio atlikėjo albumo „Milijonai”, kuris gimsta vinilo formatu.

Vaidas prisipažįsta, kad albumo kūrybos procesas užtruko ir jis jau spėjo pasiilgti susitikimų su klausytojais.

„Šiame koncertiniame ture bus tiek lyrinių baladžių, tiek dainų, kurios ragins kilti iš vietų ir šokti. Jeigu kam dar neteko būti mano koncerte, galiu „išduoti“, kad tai būna šilti draugų susitikimai –kartu juokaujame, bendraujame ir dainuojame. Turui su muzikantais jau ruošiamės, suburta profesionali apšvietimo ir puikaus įgarsinimo komanda – laukiu šios progos, kai galėsime padovanoti muziką žmonėms”, – su nekantrumu kalba vienas žinomiausių šalies dainininkų.

Pavasario koncertuose Vaidas pristatys naująjį vinilą „Milijonai”, kuriame radijo stočių grojaraščius užkariavę ir internetinėse muzikos platformose išpopuliarėję atlikėjo kūriniai. Muzikinio turo žiūrovai pirmieji įvertins ir muzikines premjeras, dar niekur anksčiau neskambėjusias dainas.

Albumas „Milijonai” – tai gyvenimo būdas, kelionės, atradimai, tam tikri nusivylimai ir džiugesiai. Viskas, kas yra gyvenime, tai milijonas priežasčių, kažko imtis arba ne.

Į turą penkiuose Lietuvos miestuose V. Baumila leidžiasi su grupe, kurioje bičiuliai muzikantai pritars klavišiniais, gitara, būgnais ir bosine gitara. Finalinis albumo „Milijonai“ pristatymo koncertas vyks netradicinėje Vilniaus erdvėje, kurią Vaidas atskleis vėliau.

O dabar skelbiamos pirmosios pavasario turo datos:

Kovo 19 d. (ketvirtadienis) Šiauliai: koncertinė salė „Saulė“

Kovo 26 d. (ketvirtadienis) Kaunas: Žalgirio arenos „Bosca“ amfiteatras

Kovo 27 d. (penktadienis) Panevėžys: Panevėžio muzikinis teatras

Balandžio 2 d. (ketvirtadienis) Klaipėda: Klaipėdos koncertų salė

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook