Šiandien

Renginys įvyko„Žmogus iš Podolsko“ (16+) / OKT / Vilniaus miesto teatras / „TheATRIUM“ 2020

Aprašymas

05-19 15.30 val. „Žmogus iš Podolsko“ perkėliamas į 08-04 15.30 val. Bilietus galite grąžinti nuo birželio 23 d. iki liepos 7 d. bilietų įsigijimo vietoje arba internetu. Jei bilietus įsigijote teatro kasoje, kreipkitės: el. p. info@tiketa.lt, tel. nr. +37061378464.

Pjesės autorius Dmitrijus Danilovas

Iš rusų kalbos vertė Rolandas Rastauskas

Režisierius Oskaras Koršunovas

Scenografas Linas Liandzbergis

Kostiumų dailininkė Rūta Lendraitytė

Šviesų dailininkas Jurij Koroliov

Vaizdo projekcijų dailininkas Dante

Kompozitorius Diopo Ndugu

Spektaklio prodiuseriai – OKT / Vilniaus miesto teatras ir RAION

Vaidina:

Šarūnas Zenkevičius, Marius Repšys, Giedrė Mockeliūnaitė, Marius Čižauskas, Rytis Saladžius, Paulius Tamolė

Trukmė 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Premjera 2019

Įprasta policijos nuovada, į kurią pristatomas sulaikytasis – niekuo neypatingas jaunuolis, nedidelio miestelio gyventojas. Sulaikymo pagrindas neaiškus – jaunuolis yra blaivus, jo dokumentai tvarkingi, o konkrečių padarytų pažeidimų nenustatyta. Tačiau policininkai vis tiek surengia emocionalią apklausą, kurios metu užduodami klausimai visiškai neatitinka mums įprastos logikos. Apklausa pavirsta intensyvios psichoterapijos seansu, priverčiančiu sulaikytąjį naujai pažvelgti į savo beprasmį gyvenimą. Policininkai pasirodo esantys itin išsilavinę intelektualai, turintys kilnią misiją – parodyti, koks įdomus ir spalvingas eilinio žmogaus gyvenimas.

„Gyvena kaip automatas... nemyli, niekina savo miestą ir jo gyventojus... diena iš dienos nesąmoningai atlieka vienus ir tuos pačius veiksmus... nesuvokia savęs... nemato aplinkui nieko gražaus ir įdomaus... adekvačiai nesuvokia aplink srūvančios Tikrovės... negerbia Tikrovės... O kodėl Tikrovė didžiąja raide?“

Pjesė „Žmogus iš Podolsko“ – žymaus šiuolaikinio Rusijos rašytojo Dmitrijaus Danilovo debiutas dramaturgijoje.

Bilietai brangs.

PASTABA: Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook