Renginys įvyko„Nuostabūs dalykai“ (14+) / Improvizacijos teatras „Kitas kampas“ / „TheATRIUM“ 2020

  • Klaipėda2020-08-05
  • Klaipėda2020-08-05

Aprašymas

05-21 18.00 val. „Nuostabūs dalykai“ perkėliamas į 08-05 18.00 val. Bilietus galite grąžinti nuo birželio 23 d. iki liepos 7 d. bilietų įsigijimo vietoje arba internetu. Jei bilietus įsigijote teatro kasoje, kreipkitės: el. p. info@tiketa.lt, tel. nr. +37061378464.

Pjesės autorius Duncan Macmillan

Režisierius Kirilas Glušajevas

Scenografas, kostiumų dailininkas Antanas Dubra

Kompozitorius Dmitrijus Golovanovas

Šviesų dailininkas Vaclovas Grinius

Režisieriaus asistentė Airina Kazlauskaitė

Vaidina – Martynas Nedzinskas

Trukmė 1 val. 30 min. (be pertraukos)

Premjera 2018

„Nuostabūs dalykai“ – istorija apie paprastą jauną vyrą, gyvenime patyrusį didžiulių išbandymų, bet radusį būdą nepalūžti. Stebuklingasis būdas – tai nuostabių dalykų, dėl kurių verta gyventi, sąrašas. Ne, tai nėra kokie nors didingi ir sunkiai pasiekiami dalykai. Tai ledai ant pagaliuko, senų knygų kvapas, tai šokti rateliu aplink kuprines mokyklos diskotekoj, važiuoti dviračiu nuo Raganų kalno, tai...

Tai spektaklis, kuris prajuokins iki ašarų ir ne sykį privers nuryti gumulą gerklėje. Tai spektaklis apie tave, net jei 1990-аisiais negyvenai Klaipėdoje ir nežinai, kas yra „palivalkė“. Net jei niekada nei tu pats, nei tavo artimieji nesirgo depresija. Nes tai spektaklis apie pačius svarbiausius gyvenime dalykus.

Bilietai brangs.

PASTABA: Žiūrovai, įsigiję bilietus su nuolaida, įeidami į žiūrovų salę, kartu su bilietu PRIVALO pateikti dokumentą, įrodantį teisę naudotis nuolaida.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook