Šiandien

Spalio 14d.“Vaikystė pasakų taku“

Aprašymas

Dėmesio! "Vaikystė pasakų taku" balandžio 20 d. nukeliamas į spalio 14 d. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 15 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

,,Vaikystė pasakų taku“

Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikų ir pedagogų šventinis koncertas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti

Pasaka – tai stebuklingas veidrodis, kai kuriais atžvilgiais atspindintis mūsų dvasinį pasaulį ir žingsnius, kuriuos mums būtina žengti, kad iš nebrandžių taptume brandūs.

Visi mes užaugame su pasakomis. Jos padeda pažinti save ir kitus, skirti gėrį ir blogį, priimti ne tik šviesiąją, bet ir tamsiąją gyvenimo puses.

Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų ugdytiniai ir pedagogai jau septintą kartą organizuoja šventinį koncertą ,,Vaikystė pasakų taku“, kuriame aidės žaismingas vaikų juokas, grakštūs žingsneliai, skambios dainos. Tuo pačiu paminės mokyklos bendruomenių metus bei reikšmingą lietuviams įvykį – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 metų sukaktį.

Renginyje dalyvaus ugdytiniai iš 43-jų Klaipėdos miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų.

Maloniai kviečiame visus kartu su mažaisiais klaipėdiečiais nusikelti prisiminimais į vaikystės pasakų pasaulį.

Scenografiją paruošė ir renginį režisavo Klaipėdos miesto meninio ugdymo mokytojų taryba.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook