Šiandien

Renginys įvykoKoncertas „Už pergalę gyventi“

Aprašymas

Jau antrus metus iš eilės visi kartu skanduosime žodžius „Už pergalę gyventi“! Pernai metais šis koncertas nepaliko abejingų, tad viliamės, kad šiais metais mus išgirs dar daugiau Lietuvos širdžių!

Geriausi Lietuvos atlikėjai Donatas Montvydas, Vidas Bareikis, Rūta Ščiogolevaitė, Merūnas Vitulskis ir daugelis kitų žengs ant didžiosios „Siemens“ arenos scenos.

Atlikėjams akomponuos dirigento Vytauto Lukošiaus vadovaujamas simfoninis orkestras „Vilnius Sinfonietta“.

Jūsų bilietas į koncertą tai parama onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams, nes lėšos gautos už bilietus į koncertą bus skirtos aprūpinti mažuosius pacientus reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas Lietuvoje bei užsienyje.

Palaikykime vaikus kovoje už gyvenimą ir padėkime jiems pasiekti svarbią pergalę!

Rimanto Kaukėno paramos grupė yra labdaros ir paramos fondas, nuo 2012 metų veikiantis visoje Lietuvoje ir suteikiantis viltį, stiprybę ir džiaugsmą onkologinėmis bei kitomis sunkiomis ir retomis ligomis sergantiems vaikams. Fondas turi vieną paprastą tikslą – palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą. Padėti jiems išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimo kelionę ir pripildyti vaikų gyvenimą šviesos. Daugiau informacijos apie fondo veiklą: www.kaukenoparama.lt

Renginio iniciatoriai: Rimanto Kaukėno paramos grupė

Renginio partneriai: „Siemens“ arena ir „Tiketa“

Koncerto trukmė: 2.30 val.

Planuojama concerto pradžia 19.00 val.

2019 metų koncerto akimirkos: https://youtu.be/-wjPGNn1_eg

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook