Renginys įvykoComic Con Baltics 2020

  • Vilnius2020-09-19
  • Vilnius2020-09-19
  • Vilnius2020-09-19
  • Vilnius2020-09-19

Aprašymas

Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Lietuvoje jau ketvirtąjį kartą vyks legendiniu tapęs renginys Comic Con Baltics! Praleisk nepamirštamą savaitgalį su daugiau nei 20 tūkst. bendraminčių.

Didžiausioje Lietuvoje, 16 000 kv. m. užimančioje, parodų erdvėje Litexpo įsikursiantis renginys ir vėl svečius nukels į Holivudo pasaulį. Tik čia po milžinišku stogu išvysite ekranuose matytų projektų aktorius, jų kūrėjus, šiuolaikinius menininkus, komiksų bei originalių kostiumų kūrėjus, fotografijų erdves iš kino studijų, naujausius kompiuterinius žaidimus ir technologijas.

Štai tik dalis to, kas Jūsų laukia geriausiame 2020-ųjų metų savaitgalyje:

Diskusijos su pasaulinio garso įžymybėmis, kurias moderuos žinomi Lietuvos aktoriai ir pramogų pasaulio atstovai.

Naujausių kino filmų pristatymai ir išskirtinės, dar niekur kitur nerodytos ištraukos.

Didžiausias Baltijos šalyse Cosplay konkursas. Išskirtiniai kostiumai iš filmų, kompiuterinių žaidimų ir anime.

Replikos iš garsiausių kino filmų, įvairiausios fotografijų erdvės, kurios privers jus atsinaujinti savo profilio nuotraukas.

Žaidimų ir technologijų erdvė, kurioje galėsite išbandyti aibę naujausių ir retro žaidimų, bei karščiausių technologinių stebuklų.

Prekybinės erdvės - nuo mažų suvenyrų, figūrėlių, komiksų iki brangiausių kolekcinių daiktų.

Pasiruoškite atsilaikyti pagundoms.

Ir tai tik maža dalis to, ką apima unikalus, didžiausias Baltijos šalyse populiariosios kultūros renginys. “Comic Con Baltics” - tai ne tik renginys, tai - potyris.

Comic Con Baltics – čia susitinka herojai!

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

ŠEIMOS BILIETAS: Bilietas galios 2 suaugusiems ir 2 vaikams, 2 suaugusiems ir 1 vaikui arba 1 suaugusiam ir 2 vaikams. Bilietas galioja vieną dieną. Vaikai iki 7 metų į renginį pateks nemokamai (2 vaikai vienam mokančiam suaugusiam).

SUPERHEROJAUS BILIETAS: Šis bilietas garantuos: atskirą įėjimą į renginį be jokių eilių dvi renginio dienas, oficialius „Comic Con Baltics“ marškinėlius, 1 bilietą pasirinkto aktoriaus autografui ir 1 bilietą nuotraukai su pasirinktu aktoriumi.

VIENOS DIENOS BILIETAS: Bilietas galioja tik vieną, pasirinktą dieną. Pokalbiai, aktoriai, Cosplay, žaidimai, įvairiausi suvenyrai ir dar daugiau.

DVIEJŲ DIENŲ BILIETAS: Kaip ir vienos dienos bilietas tik dvigubai daugiau pramogų. Su šiuo bilietu būsite tikri, kad nieko nepraleisite.

*Visi svečiai yra be galo užimtos asmenybės ir dėl tam tikrų su darbu susijusių įsipareigojimų gali atšaukti savo pasirodymą renginyje. Dėl svečių pasirodymo atšaukimo organizatoriai neatsako ir pinigų už bilietą negrąžina.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook