Šiandien

Gegužės 22d.Open to the World: Zero8 ir choras Bel Canto. Kartu.

Aprašymas

Open to the World 2020: Zero8 ir choras Bel Canto. Kartu.

Išskirtinis choro Bel Canto ir draugų pavasario koncertas kartu su vienu populiariausių Švedijos vyrų chorų Zero8.

Choras Bel Canto pristato pirmąjį savo specialaus projekto “Open to the World 2020“ koncertą. Gegužės 22 d., penktadienį, 19 val. Filharmonijoje Vilniuje daugiau kaip 80 chorų Bel Canto ir Zero8 dainininkų pristatys nuotaikingą, stilistiškai įvairią muzikinę programą. Koncerte taip pat dalyvaus choro bičiuliai vokalistas ir gitaristas iš Norvegijos Marius Beck ir pianistas Motiejus Bazaras.

Pirmoji choro Bel Canto pažintis su populiariaisiais švedais

Zero8 (meno vadovas Rasmus Krigström) yra vienas geriausių ir populiariausių vyrų chorų Švedijoje. Jis išgarsėjo kaip barbershop, džiazo ir populiariąją muziką atliekantis choras, tačiau savo repertuare harmoningai derina ir klasikinius kūrinius. Daugiau nei 40 dainininkų vienijantis Zero8 yra laimėjęs daugybę tarptautinių barbershop muzikos apdovanojimų, o pernai atstovavo Švedijai “Chorų Eurovizijoje“.

Pirmą kartą Lietuvoje koncertuosiantis Zero8 pristatys įspūdingą įvairiaspalvę muzikinę programą, kurioje harmoningai derins klasikinius, džiazo, popmuzikos ir barbershop kūrinius. Dalį jų chorui aranžavo Zero8 meno vadovas Rasmus Krigström. Talentingieji švedai stebins publiką ir tradicinio gruzinų karo šokio “Khorumi“ chorine interpretacija, taip pat pagal žymiosios švedų rašytojos Astrid Lindgren knygą sukurto filmo “Ronia, the Robbers Daughter“ garso takelio kūriniais.

Draugystė su Marius Beck ir aistra šiuolaikinei chorinei muzikai

Choro Bel Canto (meno vadovas Egidijus Kaveckas) programoje vyraus šiuolaikinių amerikiečių kompozitorių kūriniai, lengvai klausoma populiarioji muzika ir publikos pamėgti choro ir vokalisto bei gitaristo Marius Beck kūriniai.

Beje, šį kartą choras Bel Canto pateiks ir malonią staigmeną. Į koncerto programą choras įtraukė ypatingą lietuvių kompozitoriaus Algimanto Bražinsko kūrinį “Karčiama“. Tai – sudėtinga, itin retai atliekama kompozicija apie šėliones senovės Lietuvos karčiamoje. Muzikaliai painus, tačiau nuotaikingas, žaismingas, nuodėmių, haliucinacijų ir vaizdinių kupinas kūrinys privers publiką nustebti ir pasijuokti.

80 chorų Zero8 ir Bel Canto dainininkų vienoje scenoje

Chorai Zero8 ir Bel Canto ruošia ir įspūdingą pirmojo šiais metais “Open to the World“ koncerto finalą. Daugiau kaip 80 Lietuvos ir Švedijos choristų būrys kartu atliks tokias populiarias jau klasika tapusias dainas kaip “Amazing Grace“, “Bring Me Little Water, Silvy“ ir kt.

Daugiau informacijos: www.chorasbelcanto.lt

Open to the World 2020

Choro Bel Canto muzikinis projektas “Open to the World 2020“ – tai koncertų ciklas, kuriame choras pasirodys kartu su populiariausiu pasaulyje elitiniu britų vokaliniu ansambliu Voces8 ir vienu geriausių Švedijoje vyrų chorų Zero8.

Projekto tikslas – pristatyti Lietuvos publikai geriausius pasaulyje, kartu su jais švęsti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-ąjį gimtadienį, būti, kurti, muzikuoti ir tobulėti kartu.

Projekto rėmėjai – viena didžiausių Lietuvoje statybos kompanijų “Mitnija“, šiuo metu statomas biurų parkas “Business Garden Vilnius“ ir didžiausia nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė Skandinavijos ir Baltijos šalyse “Newsec“. Projekto informacinis partneris – LRT televizija, reklamos partneris – reklamos agentūra “Ogilvy“.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook