Šiandien

Renginys įvykoLinas Adomaitis. Gyvo garso koncertas |Taujėnų dvaras

Aprašymas

Linas Adomaitis kviečia į gyvo garso koncertą Taujėnų dvare

2020 m. birželio 14 d., 16 val. Taujėnų dvaro parke koncertą surengs atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities profesionalas - Linas Adomaitis.

Gyvo garso koncerte atlikėjas pasirodys su ritmo grupe: Mindaugas Balčiūnas - klavišiniai, Paulius Volkovas - gitara, Paulius Vaicekauskas - bosinė gitara, Vaidas Kasparavičius - mušamieji, Akmėja Brūzgė ir Vaiva Venslovienė - pritariamieji vokalai.

Geriausių dainų programa yra patikrinta daugelio festivalių scenų. Šiame koncerte klausytojai bus maloniai nustebinti, kaip jautriai ir preciziškai, akomponuojant ritmo grupei, Linas atliks ryškiausius visų laikų savo muzikinius perlus. Pasirinktas repertuaras atskleis dar vieną Lino Adomaičio ypatingą savybę – jis geba valdyti įvairiausių žanrų muziką. Tai, ko gero, ir yra stipriausias profesionalo bruožas.

Scenoje Linas jau daugiau nei 20 metų, tačiau, nepaisant šio fakto, jis kiekvieną kartą stengiasi nustebinti savo klausytojus. Vis nauji ir kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos orkestrais, naujos dainų aranžuotės, nauji albumai, toliau rašomi nauji kūriniai, dėstymas KTU, kelionių laida, leidžiamos vinilinės plokštelės, o kur dar sėkmingas turas šalies arenose ,,Vandenynai” drauge su LVSO ir artėjantis turas su Naujųjų idėjų kameriniu orkestru šių metų žiemą.

Lino Adomaičio sceninio žavesio ir energijos paslaptis žiūrovai galės įminti naujame koncertų cikle “Vasara su muzika Taujėnų dvare”.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vasara su muzika Taujėnų dvare! – su tokiu šūkiu ,,Geros muzikos ekspertai” pasitinka vasarą ir visus tris mėnesius kvies į mėgstamų atlikėjų koncertus.

Liepos 12 d. geriausias Rod Stewart dainas atliks Česlovas Gabalis ir grupė ,,Pelenai“;

Rugpjūčio 30 d. vasaros pabaigą skambiai paskelbs grupė |Antikvariniai Kašpirovskio Dantys“.

Koncertai vyks Taujėnų dvaro parke po atviru dangumi, todėl esant blogam orui derėtų pasirūpinti apsauga nuo lietaus.

Organizatoriai rekomenduoja turėti paklotus, ant kurių patogiai įsitaisę galėsite klausytis koncertų.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook