Šiandien

Spalio 16d.Saulius Petreikis naujo albumo pristatymo koncertas

Aprašymas

Dėmesio!

Kovo 19 d. pasirodymas atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Kovo 25 d. pasirodymas atšauktas. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Kovo 17 d. pasirodymas nukeltas į spalio 18 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Kovo 20 d. pasirodymas nukeltas į spalio 16 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Kovo 21 d. pasirodymas nukeltas į spalio 13 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Kovo 22 d. pasirodymas nukeltas į spalio 17 d. Bilietai galios tie patys. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus paskelbta artimiausiu metu.

Saulius Petreikis kviečia į naujo albumo pristatymo koncertus! Vienas ekspresyviausių Lietuvos kūrėjų, kurio koncertuose stebina gebėjimas sutalpinti gaivališką pirmapradiškumą ir sielos kūrybą. Atlikėjo daugiapusiškumas atsiskleidžia per skirtingus instrumentus ir nuolatinį ieškojimą tiek gyvybingame dienos aktyvume, tiek mistiškos tamsos apmąstyme. Šiame permainų kelyje susipina verksmingas dudukas, dvasinga bansuri fleita, įdomioji kinų hulusi fleita, nuoširdusis lamzdelis ar šokius nešančios airiškos fleitos. Visi atlikėjo išieškoti instrumentai – tai tik didingo medžio šakos, kurio šaknys tvirtai siejasi su viso pasaulio tautomis, todėl muzika skleidžia vienybę. Kartais tai eksperimentas, o kartais tvari struktūra, nes atlikėjas kuria nuo archajiško folko iki modernios World muzikos ir netgi su ekspresyvaus džiazo elementais. Atlikėjo koncertas – tai visad kelionė aukštyn mitinio pasaulio medžio šakomis, kurios gidas Saulius Petreikis – nuoširdus, ekspresyvus ir visad nenuspėjamas.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook