Šiandien

Renginys įvykoŠokio teatras „Dansema“ | Šokio pirmadieniai mažyliams (8-14 mėn. kūdikiams)

  • Vilnius2020-05-25
  • Kaunas2020-05-25

Aprašymas

Dėmesio! Nukelti kovo 23 d. spetakliai. Informacija dėl bilietų grąžinimų bus pateikta artimiausiu metu.

Šokio pirmadieniai mažyliams - tai šokio pamokėlės 8-14 mėnesių amžiaus kūdikiams ir jų tėvams, seneliams ar globėjams, kurių metu visi kartu tyrinėja įvairius daiktus ir judesius, taip ugdydami vaikų kūno fizines savybes (koordinaciją, pusiausvyrą, smulkiąją motoriką) ir mokydamiesi judesių, kurių dar nemoka, pavyzdžiui, šliaužti, ropoti, sėdėti, eiti, verstis, suktis, linguoti ir kt. Šokio pamokėlių metu šokėjai-pedagogai kartu su vaikais atlieka judesius ir jų derinius, sudarydami sąlygas pirmiesiems vaikų šokio potyriams. Įvairių judesių jungimas yra ne tik kūno koordinacijos ir taisyklingos laikysenos, bet ir šokio, kaip kinestezinio (judesio) meno, suvokimo pagrindas. Užsiėmimų metu suaugusieji sužino, kaip vaikai supranta šokį ir tą supratimą išreiškia. Tėvams, norintiems tinkamai ugdyti savo vaikus, yra svarbu pastebėti mažųjų reakcijas ir sulaukti jų atsakymų, nepriklausomai, ar jie reiškiami žodžiais ar judesiais.

Šokio pamokėlių metu yra naudojama doc. dr. B.Banevičiūtės sukurta unikali ankstyvojo šokio ugdymo metodika. B. Banevičiūtė yra socialinių mokslų daktarė, apgynusi disertaciją vaikų šokio gebėjimų ugdymo tema.

Vilniuje pamokėles veda šokėja ir šokio pedagogė Giedrė Subotinaitė ir/arba dr. Birutė Banevičiūtė.

Kaune pamokėlės veda šokėjai, choreografai ir šokio pedagogai Mantas Stabačinskas ir /arba Marius Pinigis.

Visi pamokėlių pedagogai yra praėję dr. B. Banevičiūtės metodikos apmokymus, jau ne vienerius metus vedantys pamokėlės ir seminarus mokytojams Lietuvoje ir užsienyje (Švedijoje, Ukrainoje, Palestinoje, Belgijoje, Kinijoje, JAV ir kt.).

Labai svarbu, kad suaugusieji, ateisiantys į šokio pamokėles, laikytųsi nurodytų vaiko amžiaus ribų, nes tik taip pedagogai gali užtikrinti kokybišką mažųjų šokėjų patirties įgijimo procesą. Užsiėmimams rekomenduojama turėti judėjimui tinkamą aprangą.

Bilietas skirtas vaikui su suaugusiu.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook