Šiandien

Renginys įvykoVI Džiazo dienos Tauragėje festivalio atidarymo koncertas. „Jazz Island“

Aprašymas

Tarptautinio festivalio "Džiazo dienos Tauragėje 2020" atidarymo koncertas.
Jazz Island - Lietuvos pasididžiavimas. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai - tituluoti atlikėjai, pelnę ne vieną prestižinį apdovanojimą, surengę daugybę koncertų Lietuvoje ir užsienyje. 2014 m. lapkričio mėn. grupė surengė solinius koncertus prestižinėse didžiausių Estijos ir Kinijos miestų scenose. 
Grupė įkurta 1991 metais, šiuo metu dainuoja jau septintoji dainininkų karta. Kolektyvas yra pelnęs geriausio Lietuvos vokalinio ansamblio titulą, laimėjęs "Aukso paukštės", Lietuvos muzikų sąjungos "Auksinio disko" apdovanojimus. 2012 metais grupė dalyvavo vokalinių ansamblių konkurse „Iš sidabro šulinių“ ir buvo pripažinta absoliučiai geriausiu konkurso kolektyvu, iškovojusiu GrandPrix visose trijose konkursinėse programose - atliekant folklorinę, džiazo ir populiariąją bei klasikinę muziką. Pernai, JazzIsland pasirodžius Birštono džiazo festivalyje, Didžiosios Britanijos džiazo naujienų portalas http://www.londonjazznews.com parašė, kad JazzIsland yra tai kuo, dainų šalis Lietuva privalo didžiuotis.

2014 m. vasarą Rygoje vykusioje Pasaulio chorų olimpiadoje JazzIsland džiazo kategorijoje iškovojo aukso medalį.

2015 m. LR Kultūros ministerija grupę išrinko “Jaunuoju metų atlikėju”.

Grupės repertuaras labai platus: džiazo standartai, lietuvių liaudies dainos, sutartinės aranžuotos Artūro Noviko ir populiariosios bei klasikinės muzikos kūriniai. „JazzIsland“ parengė bendrą programą ir koncertuoja su Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatu - Čiurlionio styginių kvartetu. Kiekvienas grupės „JazzIsland“ pasirodymas žavi puikiu vokalu, žaismingu, nuotaikingu atlikimu, netikėtomis interpretacijomis. Drauge su savo auklėtiniais scenoje visada koncertuoja ir Artūras Novikas.Liepos 2 d. / 18:00 / ketvirtadienis

Lauksargių evangelikų liuteronų bažnyčioje

Artūro Noviko džiazo mokyklos vokalinis ansamblis „Jazz Island“

Įėjimas laisvas
Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook