Šiandien

Renginys įvykoAtlikėjos Monikos Linkytės akustinis koncertas

Aprašymas

Žinoma atlikėja Monika Linkytė savo ištikimus klausytojus paskutinį vasaros mėnesį kviečia į gyvus susitikimus po atviru dangumi, kuriuose nuvilnys gražiausios žinomos atlikėjos dainos ir naujų kūrinių skambesys.

„Aš tikrai galiu save vadinti sentimentaliu žmogumi: elektroninės knygos man niekada neatstos tikrų knygų, žmogaus atvaizdas ekrane – gyvo susitikimo, o žinutė telefone – tikro pokalbio. Galimybė dainuoti tikroms akims ir širdims man yra neįkainojama. Niekada nebus vienodų koncertų – kiekvieną kartą sukuriame kitokią istoriją, o tai yra labai žavus momentas, kuris sukelia dar didesnį koncertų laukimo jaudulį“, – teigia M. Linkytė.

Žiūrovų lauks jaukus, klavišinių instrumentų ir gitaros akomponuojamas, akustinis koncertas, kuriam vasara ir gaivus oras po atviru dangumi suteiks dar daugiau romantikos ir tikrumo.

Į koncertų dainų repertuarą įtraukti žinomi atlikėjos hitai, tokie kaip „Po dangum“, „Ant pasaulio krašto“, „Žodžių nereikia“, „Skęstu“, „Padovanojau“ ir kiti singlai. Gerbėjus džiugins ne tik puikiai žinomų dainų skambesys, bet ir naujų muzikinių kūrinių premjeros, tarp kurių ir klausytojų širdis užkariauti spėjusi nauja atlikėjos daina „Visada šalia“.

Palydėti saulę kartu su muzikos garsais atlikėja kvies dviejuose miestuose: rugpjūčio 14 d. Vilniaus „Vasaros terasoje“, o vasarą užbaigti – rugpjūčio 21 d. „Adform kiemelyje”, kuris įsikūręs Kaune. Koncertuose svečiuosis žinomi atlikėjai, kurių vardai kol kas nėra atskleidžiami.

Vietų skaičius koncertuose ribotas, o bilietai artėjant renginiams brangs.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook