Šiandien

Spalio 17d.Gongai Ore - Garso Patyrimas Hamakuose

Aprašymas

Pasinerkime į multisensorinį patyrimą kur išnyks mintys, laikas ir erdvė. Gongų garsų vibracijos dažnai pakylėja mūsų kūnus, o šį kartą viską pradėsim jau žingsneliu aukščiau, oro jogos hamakuose kurie papildomai suteiks lengvumo ir skrydžio pojučius. Šie hamakai apgaubs ir saugos mus visos kelionės metu, jie ne tik švelnūs, bet ir labai stiprūs, tad atlaikys kiekvieną iš mūsų.


Šioje kelionėję patirsime kosmišką Gongų gaudesį, primenantį mūm visatos kūrinijos garsą OM, išgirsim giliai mūsų kūnus ir sielas harmonizuojančius Himalajų Skambančius dubenėlius, pajausim Šamanišką Būgną, nuo kurio virpa visas kūnas ir budina į gyvenimą iš latargo ir gilaus miego. Krištoliniai Dubenys, Tyro Skambesio Ksilofonas, Sensula, bei Koshi Varpeliai harmonizuos ir subalansuos visas vidines sistemas.


Daugiausia grojama Gongais, tai rytų kultūros instrumentas pasižymintis stipriomis vibracijomis ir visą kūną smelkiančiu garsu. Gongai išjudinti energetinius kanalus, užspaustas emocijas, harmonizuoja lastęles. Dalyviai sesijos metu gali jausti tiek baimę ir sumišimą, tiek pat ir džiaugsmą ir palaimą, kas priklauso nuo pačio dalyvio ir jo proto. Bet dažniausiai juntamas poilsis nuo kasdienybės, ramybė viduje ir naujos patirties džiaugsmas.

Renginio Nuoroda:https://www.facebook.com/events/447180326233309/
-------------------------


Garsų kelionė prasidės:
Spalio 17d. Šeštadienį 19:00 valanda.

Atvykite 10 minučių ankščiau, kad būtų laiko pasiruošti.
Renginys truks apie 1val 15min. Prašome nevėluoti arba apie vėlavimą informuoti.

Būtina registracija, atsiųskite SMS dalyvių vardus pavardes, ir renginio datą bei pavadinimą: "Gongai Ore" numeriu +37069047678.

Kaina:
- 20eur Oro Jogos Hamake. (Būtina 10e hamako rezervacija, negražinama atsisakius dalyvauti anksčiau nei likus 3 dienom iki renginio)

- 10eur ant kilimėlio

-(taip pat nurodykite registracijos metu kurį varijantą renkatės)

Užsiėmimus veda Tomas Ivanauskas.

!!SVARBU!!
Apranga turėtų būti be užtraktukų, ar panašių detalių kurios galėtų pažeisti jogos hamaką. Plaukai irgi be metalinių sektukų ir pan.
Pasirinkite šiek tiek šiltesnę aprangą, kadangi valandą laiko nejudant, kūno temperatūra krenta, gali būti vėsiu.


Vieta:
CamiYoga
Jonavos g. 68 , Kaunas
Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook