Šiandien

Gruodžio 12d.Kristupo festivalis: AMELIJA IŠ MONMARTRO IR ŠOPENAS. Fortepijono rečitalis romantikams

Aprašymas

 

Laikantis dabartinių saugumo reikalavimų, sėdimos vietos išdėstytos po dvi ir po vieną su reikiamais tarpais tarp žiūrovų. Todėl rekomenduojame:

- jei planuojate koncerte lankytis ne vienas/-a, vienu pirkimu įsigykite iš karto 2 bilietus;

- jei planuojate lankytis vienas/-a, rinktinės vietą vienos vietos sektoriuje.

Jei pirksite vieną vietą dviejų vietų sektoriuje, šalia jūsų gali sėdėti jums nepažįstamas asmuo, neišlaikant saugaus atstumo.

 

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, laikas pasvajoti ir apsilankyti romantiškiausiame metų koncerte. Raudondvario dvare liesis Yanno Tierseno ir Frederiko Šopeno muzika, atliekama šių metų Opus Klassik nominantės Ievos Dūdaitės.

Pasak pianistės, koncerto programa leis paklajoti po tą patį, bet labai skirtingą Paryžių: svajingų Šopeno noktiurnų, balandžių, valsų skambesys nukels į XIX a. salonus, o filmo „Amélie“ garso takelio melodijos pirmins, jog net ir XXI a. jausmai nedingo.

Daugiau nei dešimtmetį užsienyje praleidusi I. Dūdaitė, jau kurį laiką gyvena Lietuvoje. Prie šių gyvenimo pokyčių iš dalies prisidėjo ir romantiškoji koncerto programa – būtent ji skambėjo viename iš rečitalių, kuriame atlikėja sutiko savo būsimą vyrą...Galbūt šis koncertas netikėtai teigiama linkme pasuks ir jūsų gyvenimus, tapdamas tikru šventiniu stebuklu?

Programoje F. Chopin, Y. Tiersen

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook