Šiandien

Renginys įvykoLive: virtuali Alaus Bibliotekos degustacija

Aprašymas

Įsigijus degustaciją, bilieto kopiją atsiųskite el. paštu virtuali@alausbiblioteka.lt ir mes su jumis susisieksime dėl alaus pristatymo ir prisijungimų prie renginio.

Tau dėl nieko nereikės sukti galvos – mes pasirūpinsime viskuo. Degustacijos rinkinį paruošime ir pristatysime iki durų. Degustaciją transliuosime tiesiogiai internetu. Jei tuo metu turi kitų planų, vaizdo įrašą galėsi peržiūrėti tau patogiu metu.

Degustacijos metu klausysi įdomių ir išsamių bibliotekininko pasakojimų bei kartu su juo ragausi alų. Degustacijos vedėjas išmokys tinkamai degustuoti alų ir supažindins su jį kuriančiomis medžiagomis. Sužinosi apie šiuo metu populiarius alaus stilius ir sparčiai populiarėjantį craft alaus reiškinį. Kiekvienas alus yra parinktas taip, kad pavaizduotų tam tikrą lūžį alaus kelyje į gėrimą, kurį degustacijos metu laikysi savo rankose.

Ką siūlome?

• Degustacijos transliaciją internetu TIESIOGIAI;

• 7 skirtingus alus, kuriuos pristatysime tau į namus;

• Degustacija 3 asmenims. Įprastos degustacijos metu vieną buteliuką dalinasi trys ragautojai. Šiuo atveju dalintis ar ne, nuspręsi tu pats, nes degustaciniame rinkinyje visi buteliukai pilni :)

Kada siūlome?

• Transliuosime tiesiogiai Lapkričio 28, šeštadienį, 17 val. Alaus rinkinys jūsų namus pasieks keletas dienų iki renginio.

Kur siūlome?

• Tavo namuose.

Alaus pristatymas:

• Degustacijos alų per partnerius pristatome visoje Lietuvoje.

Daugiau info: virtuali@alausdegustacija.lt arba telefonu +37069929344

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook