Šiandien

Renginys įvykoLIVE: Panevėžio teatras „Menas“: „Oskaras“

Aprašymas

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

1) Prieš transliaciją prisijunkite prie savo paskyros - su tais pačiais prisijungimais, kuriais jungėtės, kai pirkote bilietą; PRISIJUNK mygtuką rasite virš TIKETA logotipo; 2) Kai prisijungsite - virš TIKETA logotipo matysite savo vardą - paspauskite ant jo; 3) Pateksite į savo paskyros langą, kuriame paspauskite BILIETAI/ PIRKIMO ISTORIJA; 4) Tada jums atsidarys langas, kuriame bus jūsų įsigytas bilietas, ir renginio dieną jums teliks paspausti mygtuką žiūrėti, aktyvuoti bilietą, dar kartą paspausti žiūrėti ir mėgautis renginiu, kai šis prasidės! 

Oskaras – sėkmingiausia prancūzų dramaturgo Claude Magnier pjesė, išversta į daugybę kalbų, sėkmingai rodyta įvairiose pasaulio scenose. Nepaisant tarptautinio pripažinimo, į lietuvių kalbą ši komedija išversta tik dabar ir pristatoma Lietuvos žiūrovui pirmąjį kartą. Prieš daugiau nei pusšimtį metų parašyta istorija kaip niekad svarbi šiandien, kai išgyvename „nesusipratimo būseną“ ir taip norisi tikėti, kad viskas baigsis gerai.

Vieną ankstų rytą muilo magnatą Bertrandą Barnierį iš lovos išverčia įsibrovėlis. Pasirodo, tai vienas jo darbuotojų - Christianas Martinas. Įžūloku nelaukto svečio elgesiu ir reikalavimais netikėtai anksti prasidėjęs magnato rytas virsta smagių, netikėtų situacijų vilkstine, kuri apverčia turtuolio gyvenimą aukštyn kojom per vieną dieną.

Režisierius – Tadas Montrimas.

Kostiumų ir scenografijos dailininkė – Kristina Voicechovskaja .

Šviesų dailininkas – Marius Ajauskas.

Kompozitorius - Darius Razgūnas.

Vaidina:

Arnas Butkus, Elona Karoblytė, Aliona Kuriakina, Radvilė Bronušaitė, Izabelė Visockaitė, Dovilė Klementjeva, Aidas Jurgaitis, Saugirdas Stakelė , Ovidijus Kazarinas.

Trukmė – 2 val. 40 min.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook