Kovo 14d.Spektaklis vaikams „Knygų personažai atgyja“, Klaipėdos jaunimo teatras

Aprašymas

Nukeltas kovo 29 dienos spektaklis į balandžio 26 dieną. Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galite grąžinti iki balandžio 12 dienos kasose, kuriose juos pirkote.

Atšauktas balandžio 26 d. spetaklis vaikams „Knygų personažai atgyja", Klaipėdos jaunimo teatras. Bilietus galima grąžinti kasose kuriose buvo pirkti iki gegužės 10 d. Jei kasa kurioje įsigijote per šį laikotarpį nedirbs, kreipkitės el. paštu: info@tiketa.lt

Režisierė: Neringa Krunglevičiūtė

Kostiumų dailininkė: Evelina Šimelionė

Trukmė: 40min

Vaidina: Laima Akstinaitė, Neringa Krunglevičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Paulius Pinigis, Gytis Šimelionis, Donatas Želvys.

„Knygų personažai atgyja“ – tai edukacinis Klaipėdos jaunimo teatro spektaklis vaikams ir jų tėveliams. Kūrybinės grupės idėja – sužadinti vaikų norą paimti į rankas knygą ir atrasti jos stebuklingą pasaulį.

Spektaklio kūrėjai literatūrą paverčia interaktyviu ir patraukliu žaidimu. Šeši personažai iš vaikų literatūros klasikos kūrinių, tokių kaip „Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“, „Pepė Ilgakojinė“, „Batuotas katinas“, atgyja tiesiog žiūrovų akivaizdoje ir kuria nuotaikingą bei įtraukiantį reginį. Aktoriai stebina muzikalumu, atliekamais akrobatiniais triukais ir netikėtomis išdaigomis, o subtili spektaklio scenografija kuria puikią atmosferą bei žadina vaizduotę.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook