Šiandien

Renginys įvykoONLINE: OKT | Vilniaus miesto teatras: „Vaidinant Auką“ (rež. Oskaras Koršunovas)

Aprašymas

Dėmesio! Vaizdo įrašas buvo filmuotas prieš keletą metų, dėl to vaizdo įrašo kokybė yra ne HD. Nuotraukų galerijoje galite pamatyti keletą stop kadrų pavyzdžių ir įsitikinti, ar jus tenkins vaizdo įrašo kokybė.

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

Bilietą galite įsigyti iki sausio 18 d. 23:59. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 48 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo sausio 15 d., 19 val. iki sausio 20 d. 23:59. 

Tarptautinio hito “Terorizmas” autoriai yra, bene, žymiausi šiuolaikinės Rusijos dramaturgai. Pasak režisieriaus Oskaro Koršunovo, pjesė “Vaidinant auką” atrodo gana egzotiška, o iš tiesų čia labai aiškiai atskleidžiama Rusijos (o gal net pasaulio) tikrovė. Tai tarsi socialinis karnavalas, farsofilosofija ar filosofijos farsas.

Pagrindinis jos veikėjas – antiherojus Valia dirba policijos nuovadoje, kur padeda atkurti įvykdytų žmogžudysčių scenas: įtariamas nusikaltimu asmuo demonstruoja įvykių eigą, o Valia “vaidina auką”. Ir tai ne vien jo darbas – tai ir jo gyvenimo, kuris turi akivaizdžių paralelių su Shakespeare’o Hamletu, dalis. Spektaklyje be nuolatinių OKT bendražygių, spalvingus vaidmenis kuria aktoriai Rūta Butkutė bei Julius Žalakevičius. Kompozitorius Gintaras Sodeika šiam spektakliui kūrė ne tik muziką, bet ir dainų žodžius.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook