Renginys įvykoONLINE: STALO TEATRAS | „Eglė Žalčių karalienė”. Objektų spektaklis

Aprašymas

Bilietą galite įsigyti iki kovo 6 d. imtinai. Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Aktyvavus bilietą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas nuo kovo 6 d., 10:00 val. iki kovo 7 d. 23:59 val. 

Spektaklis pagal senovės lietuvių mitą

“Eglė Žalčių karalienė”

Objektų spektaklis ONLINE

 Stalo teatras visus kviečia prie stalo „paragauti“ senovės lietuvių papročių, paskanauti gyvai atliekamų smuiko melodijų ir „tikrų pyragėlių“ - teatre iškeptų.

Stalo teatro spektaklis „Eglė Žalčių karalienė“ – daiktų (objektų) teatras: meninei idėjai perteikti naudojami senovėje naudoti namų apyvokos, virtuvės ruošos įrankiai ir rakandai. Iš jų prieš žiūrovų akis sukonstruojami spektaklio veikėjai: žalčiai išsirango iš pyragų tešlos, ližė pavirsta ne tik laivu, karieta, bet ir gražiuoju Žilvinu, o prie suknelės - krosnies sukrautos malkos „prakalba“ Eglės vaikų balseliais.  Spektaklio garsų partitūrą muzikantė atlieka ne tik smuiku, įvairiausiais senoviniais tarškalais ir šaukštais, bet ir paprasčiausiu vandeniu.

Spektaklio muzikos ir garsų bei mizanscenų ritminė organizacija žiūrovus veikia užburiančiai ir nukelia į mūsų protėvių laikus. Tai ne tik stiprus meninis patyrimas, bet ir mažųjų žiūrovų supažindinimas su senovės gyvenimu.

2005 m. tarptautiniame lėlių teatrų festivalyje „Aitvaras“ spektaklis apdovanotas dviem prizais: už geriausią režisūrą ir išrinktas geriausiu festivalio spektakliu. Spektaklis apkeliavęs daug festivalių Lietuvoje ir užsienyje: Vengrijoje, Ukrainoje, Rusijoje, lankęsis lietuvių bendruomenėse Šveicarijoje,  Liuksemburge, Austrijoje, Čekijoje, Vokietijoje.

 

Režisierė, dailininkė, aktorė - Saulė Degutytė

Kompozitorė, atlikėja -  Snieguolė Dikčiūtė

Trukmė - 35 min.

Šeimai ir vaikams nuo 4 m.

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook