Šiandien

Renginys įvykoI love Palanga pristato: Kabloonak

Aprašymas

Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino užtikrintai šaižus šiuolaikinio miesto ritmas. Užuovėją čia ras ir tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak būtų koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas, išdygęs sengirėje. Anaiptol. Jis pats nuo viso to, kas parašyta aukščiau, jau spėjo keliskart pavargt ir vėl visko pasiilgt. Dėl to ir dainuoja, pats save apsikabinęs. Jautriai poetiškos ir brandžiai sarkastiškos jo kūrybos iškarpos labai tinka ir išlydėjus paskutinius triukšmingo baro lankytojus dar sutrenkti vieną kitą šokį dviese. Nebūtinai net lėtą. Bet dviese. Nes nesvarbu, gyvai ar įraše, visu garsu ar pašnibždom, Kabloonak yra absoliučiai ir amžinai apie meilę ir už ją.
Grupėje groja: Jonas Narbutas / Kabloonak (muzika, žodžiai, vokalas, gitara), Šarukas Joneikis (bosinė gitara, pritariantis vokalas), Mantas Joneikis (gitara, sintezatorius), Alanas Gurinas (gitara), Augustas Baronas (būgnai)
Albumai: „Piano out of tune“ (2016), „Kabloonak“(2019), „Live From The Studio“ (2020), EP „Teach me“ (2021)
FACEBOOK
https://www.facebook.com/kabloonakmusic/
INSTAGRAM
https://www.instagram.com/kabloonak_time/
_________________
Tavo bilietas: https://tickets.paysera.com/.../event/kabloonak-palanga-ab0f
Durys - 19:00;
Koncertas - 20:30.
________________
Bilietai prie durų brangesni;)
Bilietas negarantuoja sėdimos vietos, jų skaičius ribotas. Koncertas vyksta parkelyje, tad kviečiame nepasikuklinti ir su savimi pasiimti turistinę kėdutę ar pledą.

Vaikai iki 6 metų amžiaus įleidžiami nemokamai (neužimant papildomos vietos).
Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Daugiau info tel. (8-670) 39394
Renginyje ali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook