Šiandien

Renginys įvykoInternetinės komedijų rašymo dirbtuvės su Steve Kaplan (USA)

  • Data:2021 Rugsėjo 15d., 18:30
  • Vieta:Mokymai internetu, Kita
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Dviejų dalių seminare anglų kalba susipažinsite su komedijos menu, mokslu, filosofija ir pagrindiniais skirtumais nuo dramos (jie greičiausiai visai kitokie, nei manote). Pirmoje dalyje sužinosite kaip ir kodėl veikia komedija, kas vyksta kai ji neveikia, ir, visų svarbiausia, kaip ją pataisyti. Antroje dalyje  išmoksite naudotis komedijos įrankiais, su kuriais susipažinote pirmoje dalyje, sukurti bei išplėtoti komedijos istoriją, nuo idėjos iki scenarijaus. 

Pirma diena (rugsėjo 15):
- Komedijos mokslas, menas ir filosofija
- Komedijos suvokimo testas
- Slapti komedijos įrankiai

Antra diena (rugsėjo 16):
- Komedijos archetipai
- Komiška įžanga
- Komiška veikėjo kelionė

Steve Kaplan ilgai buvo vienas labiausiai gerbiamų ir geidžiamų komedijos specialistų kino industrijoje. Jo knyga „Slapti komedijos įrankiai“, tapo vienu žinomiausių žanro bestselerių.
 
Per savo ilgametę karjerą, Steve mokė prestižiniuose universitetuose, Yale, NYU ir UCLA universitetuose, taip pat dirbo tokiose kompanijose kaip „HBO”, „DreamWorks”, „Disney” ir tt.
 
Dabar Steve veda privačius mokymus, konsultacijas ir dirbtuves internetu bei gyvai. Daugiau informacijos apie Steve galite rasti adresu KaplanComedy.com.

Komedijų rašymo dirbtuvės su Steve Kaplan yra filmų kūrimo festivalio Odisėja72 edukacijos savaitės dalis. Daugiau informacijos apie filmų kūrimo festivalį ir artėjančius mokymus rasite čia: www.odiseja72.lt
 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook