Šiandien

Lapkričio 10d.Balaganinis teatras | A. Geniušienė, L. Geniušas

Aprašymas

Pianistų šeima Anna Geniušienė ir Lukas Geniušas savo dueto programą pavadino „Balaganinis teatras“. Pasak L. Geniušo, „todel, kad visi trys joje skambėsiantys kūriniai paremti balaganinio teatro stilistika ir atitinka comedie del arte bufonadinę pusę“. Tai Sergejaus Prokofjevo „Pasaka apie juokdarį“, aranžuota dviem fortepijonams, Darius Milhaud siuita dviem fortepijonams „Skaramušas“ ir Igorio Stravinskio baletas „Petruška“ (bus atlikta paties autoriaus transkripcija dviem fortepijonams).
 
Geniušų pavardė Lietuvoje asocijuojasi su aukšta muzikos atlikimo kokybe. Tai patvirtina ir sėkminga jauniausio šeimyminės dinastijos atstovo pianisto L. Geniušo karjera. Svarbūs laimėjimai prestižiniuose F. Chopino ir P. Čaikovskio tarptautiniuose pianistų konkursuose atvėrė jam koncertinių scenų duris visame pasaulyje.
 
A. Geniušienė taip pat sparčiai renka profesinio pripažinimo taškus. Puikiai pasirodžiuosi Feruccio Busoni tarptautiniame pianistų konkurse ji pelnė trečiąją vietą. Abu pianistai šalia solinių programų dažnai groja duetu, atlieka kamerinę muziką, koncertuoja su orkestrais.
 
A. ir L. Geniušų dueto koncerto Klaipėdoje jau klausėmės prieš trejetą metų. Pagarba atliekamai muzikai, artistiškumas, techninė meistrystė ir kūrybinė laisvė sujungia šiuos du menininkus į tobulą šeimyninį ansamblį, kurį tikrai verta išgirsti!
 
Programoje:
 
Anna Geniušienė, Lukas Geniušas (fortepijoninis duetas, Lietuva – Rusija)
Programa: Sergej Prokofjev, Darius Milhaud, Igor Stravinskij
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook