Šiandien

Renginys įvykoDAR VIENAS DŽOKERIS

Aprašymas

Ilgai laukta muzikali tragikomedija “Dar Vienas Džokeris” jau scenoje!
Nepraleisk!
„Dar Vienas Džokeris“ - ironiškas spektaklis, leidžiantis į šiandieną pažvelgti keistomis, išprotėjusiomis Džokerio akimis. Jis subtilus, filosofiškas, aktualus, lengvai išprotėjęs, vietomis drąsus ir kartais nevengiantis juodo humoro. - Š. Banevičius
 
Spektaklis yra apie mus supančias priklausomybes. Ir ne vien apie priklausomybę nuo svaigalų, tai priklausomybė nuo žmogaus, nuo santykių, nuo santykiavimo, dėmesio, pirkimo, darbo, kančios ar interneto. Tokios nejaukios temos, kurios iš Džokerio lūpų suskamba kitaip, įgauna netikėtų spalvų ir išradingų pamąstymų. 
 
Klouno gyvenimas pamažu ima griūti it kortų namelis: jis praranda mylimą žmogų, darbą, namus ir bet kokį ryšį su išoriniu pasauliu. Visą laiką į gyvenimą žiūrėjęs kaip į neatsakingą žaidimą, galiausiai Džokeris pasiekia ribą, kai neišvengiamai reikia priimti sprendimą - tęsti žaidimą ir toliau tikėtis, kad pagaliau iškris Tavo korta, ar visgi pripažinti pralaimėjimą?
 
 
Po spektaklio lauks atvira diskusija apie laimę ir priklausomybes, kartu su šios srities specialistais bei tuo susidūrusiais žinomais žmonėmis. 
Po diskusijos akustiškai pagros Saulius Urbonavičius Samas ir Kęstutis Vaitkevičius su Petunija.
 
Režisierius ir aktorius Šarūnas Banevičius
Kompozitorius Kęstutis Vaitkevičius
Atlikėja Agnė Šiaulytė Petunija
Scenografas Grigorijus Zundelovičius
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook