Šiandien

Lapkričio 6d.Sumautas miškas | KEISTI VEIDAI

Aprašymas

Lapkričio 2-7 dienomis Keistuolių teatras pakvies iš arčiau susipažinti su naujaisiais teatro veidais, 2016- 2020 m. vaidybos diplomantais – jaunais, charizmatiškais ir perspektyviais kūrėjais! „KEISTI VEIDAI: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos absolventų diplominių spektaklių ciklas“ – renginių serija, pasiūlysianti įvairiapusišką žvilgsnį į jauniausią Keistuolių teatro kartą. Visą savaitę žiūrovų lauks tiek teatro sceną jau išbandę ir pamėgti spektakliai, tiek nauji ir netikėti pasirodymai.
Kviečiame tapti šios patirties dalimi ir neabejojame – tarp itin skirtingų bei nūdienai aktualių spektaklių savo favoritus atras net pats išrankiausias žiūrovas!
Neatmenamais laikais, viduryje paprasto lauko nukrito sakralinė gilė ir pridaigino begales savo palikuonių. Taip išaugo didžiulis miškas su kamienais virš debesų (ir visais kitais gero miško dalykais)! Jis nebijojo nei gaisrų, nei medkirčių, nei kinivarpų, nei... žmonių atliekų (statybinių)! Miškas keldavo žmonėms baimę. Jie nekeldavo čia kojos, nerinkdavo grybų, nemedžiodavo ir nekakodavo! Senieji kaimo gyventojai į mišką atvesdavo visokiausius velnio garbintojus, moteris, įtariamas nukrypimais, ar šiaip nupušusius diedus stoti miško teisman prieš save patį, su savo problemomis ir demonais. Išbandymą atlaikę - grįždavo. Laikui bėgant miškas seno. Jį užmiršo. Jo galios blėso... Kol vieną dieną atvažiavo trys plevėsos - Robertas, Laurynas ir Tomas. Ar jiems pavyks atsilaikyti prieš miško galią?


„Sumautas miškas“ – absurdo, mistikos ir psichodelikos elementų nestokojanti komedija, nukelianti į paslaptingą miško glūdumą, kurioje apsilankyti sumąsto trys bent jau iš pirmo žvilgsnio nepaslaptingi jaunuoliai. Ar jiems pavyks atsilaikyti prieš miško galią, išspręsti savo tarpusavio santykius ir vidinius rūpesčius? „Sumautas miškas“ į šį klausimą atsakys nepalikdamas nė vieno abejingo ir nesusijuokusio!
Režisierius – Linas Jurkštas
Vaidina: Gintautas Ulmis, Lukas Auksoraitis, Matas Pranskevičius, Tautvydas Galkauskas
Trukmė – 1 val.
N-16
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook