Šiandien

Gruodžio 12d.Spektaklis šeimai „Sibiro haiku“

Aprašymas


Spektaklis šeimai pagal Jurgos Vilės knygą „Sibiro haiku“
 
Visatos gylis iš trijų ryžių grūdelių – tai „Sibiro haiku“ kūrėjų kredo. Spektaklis sukurtas pagal Jurgos Vilės tekstus to paties pavadinimo knygoje. Čia dešimtmečio berniuko lūpomis perpasakota rašytojos tėvo Algimanto Stakėno tremties istorija, o per ją atskleidžiamas daugelio lietuvių likimas.
 
Svarbiausia sceninio žaidimo terpe virto žemė. Iš jos iškyla visi pasakojimo veikėjai, ja lakoniškai perteikiami ir istoriniai karo veiksmai bei pasekmės. Kaip įprasta Stalo teatre, svarbiausius veikėjus – Algiuką, jo sesę, mamą, tėtį, žąsiną Martyną, tetą Petronėlę, kareivius Bulvinį ir Duoninį bei kitus – aktorius Balys Ivanauskas perteikia panaudodamas įvairius buityje sutinkamus daiktus. Kartu su aktoriumi spektaklio atmosferą kuria trijų dainininkių choras „Obuoliai“. Jaunosios kartos kompozitorius Mantvydas Leonas Pranulis pasirinko tremties skurdumą atitinkančias muzikines priemones, mėgstamiausius Algiuko instrumentus – kibirus ir žmonių balsus.
 
Išradingai panaudojant, priverčiant netikėtai veikti įvairius objektus, spektaklyje „Sibiro haiku“ daug dėmesio skiriama žmogaus dvasinės laisvės ir kūrybiškumo temai, nes sunkiais momentais būtent tai suteikia jėgų net ir patiems mažiausiems. Nors kūrinys pasakoja apie skaudžius dalykus, graudenimų vietą čia užima žaismė, šviesa ir haiku – japoniškas eilėraštis, keletu žodžių „nutapantis“ gamtos peizažą, simbolizuojantį vidinius žmogaus išgyvenimus.
 
Režisierė, scenografė: Saulė Degutytė
Kompozitorius: Mantvydas Leonas Pranulis
Kostiumų ir šviesų dailininkė: Renata Valčik
Vaidina: Balys Ivanauskas
Dainuojair groja: choras „Obuoliai“
 
Rekomenduojama: šeimoms ir vaikams nuo 10 metų
Trukmė: 1 val.
Premjera: 2018 m. gruodžio 8 d. 17 val.
Spektaklio vieta: Menų spaustuvė (Šiltadaržio g. 6, Vilnius)
Bilietus platina: TIKETA
 
Įėjimas į renginį suaugusiems asmenims galimas tik turint Galimybių pasą. Vaikams iki 16 m. nereikia testuotis ir turėti Galimybių paso, jiems reikalingas tik asmens dokumentas.


Atlikėjai:
Režisierė, scenografė: Saulė Degutytė
Kompozitorius: Mantvydas Leonas Pranulis
Kostiumų ir šviesų dailininkė: Renata Valčik
Vaidina: Balys Ivanauskas
Dainuoja ir groja: choras „Obuoliai“
Renginio trukmė: 1 val.
Durys atidaromos iki renginio likus: 10 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: TAIP (iki 1 metų amžiaus).
Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE.
Renginio organizatorius: Stalo Teatras, VšĮ
Daugiau informacijos: www.staloteatras.lt stalo.teatras@gmail.com.
Asmens duomenų valdytojas: TIKETA, kaip Jūsų asmens duomenų valdytojas pateiks Jūsų asmens duomenis (vardą, pavardę, informaciją apie įsigytus bilietus, el. pašto adresą) Renginio organizatoriui, kaip duomenų valdytojui, kuris tvarkys Jūsų asmens duomenis sutarties vykdymo pagrindu ir tikslu. Daugiau informacijos aukščiau nurodytais Renginio organizatoriaus kontaktais.
Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo vykdymo, neįvykimo, kokybės, turinio, pateikiamos informacijos apie renginį ir visų kitų su renginiu susijusių aplinkybių. TIKETA teikia renginio organizatoriui tik bilietų platinimo paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako. TIKETA veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.
Jei norite įsigyti 10 ir daugiau bilietų susisiekite !
Aleksandra Vaičekauskienė
rezervacijos@tiketa.lt
Darbo laikas: I-V 9-17 val.

 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook