Šiandien

Renginys įvykoKomedija MOTERIMS IR JŲ VYRAMS (rež. L. Kondrotaitė)

Aprašymas

Willy Russell
MOTERIMS IR JŲ VYRAMS
Dviejų dalių spektaklis pagal Willy‘o Russello pjesę „Širlė Valentain“

Režisierė – Ligita Kondrotaitė
Iš anglų kalbos vertė – Monika Deveikytė
Scenografija ir kostiumai – Margarita Misiukova

Vaidina – Ligita Kondrotaitė

Premjera – 2016 m. sausio 14 d.

Kadaise buvusi savarankiška moteris, dabar Širlė Valentain – namų šeimininkė, ištikta vadinamosios amžiaus vidurio krizės. Didžiąją gyvenimo dalį ji praleidžia tarp keturių sienų, dažniausiai viena: vaikai užaugę ir išsilakstę, o vyras beveik visą laiką praleidžia darbe. Širlė Valentain gyvena atsiminimais, kokia ji buvo, ir yra įklimpusi į kasdieninę rutiną, buitinius barnius su vyru, o geriausia jos pašnekovė – virtuvės siena. Kai draugė, laimėjusi loterijoje, ruošiasi važiuoti į Graikiją, Širlė pasinaudoja galimybe ir vyksta kartu. Kelionės metu ji pradeda save ir aplinkinį pasaulį matyti kitomis akimis, todėl nusprendžia pakeisti savo gyvenimą.

Monospektaklis „Moterims ir jų vyrams“ – tai moters gyvenimo ir savęs atradimo istorija. Kaip teigia spektaklio režisierė ir aktorė Ligita Kondrotaitė, „Spektaklyje gvildenama situacija dažnai moteriai atpažįstama. Dar dažniau mes neigiame: jau mums taip tikrai taip neatsitiks. Galima vadinti tai komedija, bet ši komedija sukels ne tik juoką. Ir vis dėlto, tai drama su labai gera pabaiga ir subtiliu humoru.“

Dėmesio! Įėjimas į renginį tik su Galimybių pasu. Visi vyresni nei 6 metų amžiaus žiūrovai renginio metu privalo dėvėti ne žemesnio kaip FFP2 lygio respiratorius, priglundančius prie veido ir visiškai dengiančius nosį ir burną.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook