Šiandien

Renginys įvykoDIAGNOZĖ: VISIŠKAS RUDNOSIUKAS | Keistuolių teatras

  • Vilnius2022-01-22
  • Vilnius2022-01-22

Aprašymas

Monospektaklis „DIAGNOZĖ: VISIŠKAS RUDNOSIUKAS" (arba - „Atėjau, pamačiau, negalėjau") pastatytas pagal režisieriaus ir rašytojo Vytauto V. Landsbergio pirmąją pasakojimų ir anekdotų knygą „Rudnosiuko istorijos", kuri buvo apdovanota kaip geriausia tų metų knyga vaikams, tačiau neapsigaukite, šis spektaklis skirtas suaugusiems.
Ar jums kartais negresia Rudnosiukas? Kokie jo požymiai, kaip jį diagnozuoti, gydyti ir t.t. Į šiuos ir daugybę kitų klausimų atsakymų ir ieško tūlas Rudnosiukas, keliaudamas per epochas - nuo priešistorinių Vytės Nemunėlio laikų, per sovietmečius, okupacijas, tremtis iki labai nūdienės nūdienos.
„Rudnosiukas yra tas lengvas pamišimas, kurio aš linkėčiau kiekvienam žmogui. Tai vaikystė, kurioje nėra baisu pasilikti ir būnant suaugusiu. Tai faktiškai sąlyčio taškas su tavo vaikyste, kurią tu vis nešiojasi su savimi, nors kartais giliai ją savyje paslėpęs, suniveliavęs ir užkasęs. Tačiau reikėtų nepamiršti to, kas tau vaikystėje buvo gera, kas palaikė, nes tai paskui palaiko ir gyvenant paprastą kasdieninį suaugusio gyvenimą." - pasakoja vienas iš spektaklio Rudnosiukų - aktorius Dalius Skamarakas.
„Atitiko kirvis galvą" - kaip sako Rudnosiukų liaudies patarlė. Tikimės, kad ir šis spektaklis atitiks jūsų lūkesčius, poreikius bei atvers naują puslapį apdulkėjusioj vaikystės knygų lentynoje.
Režisierius - Vytautas V. Landsbergis
Vaidina: Dalius Skamarakas/ Ainis storpirštis
Kompozitorė - Eglė Sirvidytė
Dailininkė - Ramunė Skrebūnaitė

Spektaklio trukmė 1 val. 30 min.
Premjera Keistuolių teatre - 2015 m. sausio 30 d.
N-14
 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook