Šiandien

Rugpjūčio 21d.KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“

  • Anykščiai2020-08-21
  • Anykščiai2020-08-21
  • Anykščiai2020-08-22

Aprašymas

KULTŪROS FESTIVALIS „PURPURINIS VAKARAS“ ANYKŠČIUOSE

2020 m. rugpjūčio 21-22 d.

Nacionalinis bardų festivalis tampa kultūros festivaliu ,,Purpurinis vakaras“. Tačiau tradicijos nesikeičia ir pats laikas planuoti purpurinius pasimatymus Anykščiuose, kur jau 13 metus, besibaigiant vasarai rugpjūčio pabaigoje, skambės garsiausių Lietuvos atlikėjų balsai ir teisinga muzika, apsigyvens poezija, bus atradimų, naujų patirčių, bus ir žvaigždėmis nuklotas dangus virš Dainuvos slėnio bei daug kitų įsimintinų dalykų.

Festivalis „Purpurinis vakaras“ yra rengiamas Anykščiuose nuo 2008 metų. Sulaukęs didelio visuomenės susidomėjimo ir pelnęs nemažai simpatijų, festivalis natūraliai įsiliejo į Anykščių rajono kultūrinių renginių mozaiką. Šis festivalis ne tik reprezentuoja iškiliausius Lietuvos dainų autorius ir atlikėjus, suteikia galimybę pasirodyti jauniems kūrėjams, bet ir pristato Anykščių kraštą kaip patrauklų, unikalų, poezijos ir kūrybos lopšį. Šio renginio dėka Anykščiai kiekvieną vasarą tampa traukos centru (ypatingai jaunų šeimų), vienijančiu žinomus įvarių sričių menininkus ir jų kūrybos gerbėjus.

Festivalio rengėjų iniciatyva „Purpurinis vakaras“ pristato jaunus kūrėjus, skirdamas jų pasirodymams pirmąją festivalio dieną Vyskupo skvere prie bibliotekos. Dar tik žengiantys pirmus žingsnius scenoje kūrėjai turi galimybę viešai pristatyti savo kūrybą.

Didieji festivalio koncertai vyksta Dainuvos slėnyje. Penktadienis skirtas grupių pasirodymams, o šeštadienį klausytojus džiugina pamėgti atlikėjai, rengiantys autorinius pasirodymus bei paruošiantys premjerines, dar niekur neskambėjusias dainas ir, žinoma, nepamiršdami ir publikos mėgiamų kūrinių.

Be koncertų Dainuvos slėnyje “Purpurinio vakaro” metu Anykščių kultūros įstaigose ir viešose erdvėse vyksta spektakliai, parodos, poezijos skaitymai, susitikimai su poetais, režisieriais, filmų peržiūros, koncertas vaikams.

Daugiau informacijos:

www.purpurinisvakaras.lt

www.bardai.lt

Skaityti daugiau

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook