Šiandien

Renginys įvykoKoncertas „Iš muzikos lobyno“

  • Data:2022 Gegužės 29d., 18:45
  • Vieta:Biržų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Biržai

Aprašymas

Kviečiame į mūsų koncertą „Iš muzikos lobyno“, kuris šiemet tapo Tarptautinio Šiaurės Lietuvos muzikos festivalio „Biržai 2022“ dalimi!

Ar tokie kompozitoriai kaip Žoržas Bize, Morisas Ravelis, Gabrielius Fore ir Richardas Štrausas būtų galėję įsivaizduoti, kad jų kūriniai bus atliekami Lietuvos nacionaliniais instrumentais, tokiais kaip lamzdelis, birbynė, skudučiai ar kanklės?

Koncerte „Iš muzikos lobyno“ išgirsite visais šiais instrumentais grojantį valstybinio ansamblio „Lietuva“ orkestrą. Ansamblis šalia savo projektų, sulaukusių didžiulio žmonių palaikymo ir susidomėjimo, rengia ir solinius orkestro pasirodymus, specialiai įtraukdami vienus ryškiausių pasaulyje, jau klasika tapusius kūrinių opusus, kad parodytų savo autentiškumą bei technines galimybes. Išskirtiniu atlikimu kūriniai įgauna naują skambesį ir unikalumą, o programa „Iš muzikos lobyno“ – puiki proga peržengti nusistovėjusį stereotipą, kad ansamblio repertuaras – tik liaudies muzikos ar šokių atlikimas.

Kaip kviestinis dirigentas, prie ansamblio „Lietuva“ orkestro prisijungs vienas geriausių Lietuvos birbynininkų Vytautas Kiminius. Solines partijas taip pat atliks ansamblio „Lietuva“ solistė, TV projekto „Lietuvos balsas“ finalistė Ilona Pliavgo (sopranas).

Atlikėjai:
Valstybinio ansamblio „Lietuva“ orkestras
Dirigentas – Vytautas Kiminius (birbynė)
Solistė – Ilona Pliavgo (sopranas)

Kūrinius orkestrui aranžavo – Rūta Raginytė (orkestro narė, lumzdelis)

Koncertas, kaip ir kiti šio festivalio renginiai, yra nemokamas.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook