Šiandien

Renginys įvykoKokopelli festivalis 2022

  • Data:2022 Birželio 23d., 17:00
  • Vieta:Vinetu kaimas, Šlikių g. 63 , Šlikių km., Klaipėdos r.
  • Bilietai:Pirkti bilietus

Aprašymas

Ahoy! :)

Kokopelli – festivalio dvasia sugrįžta jau septintąjį kartą ir kviečia Birželio 23 – 26 dienomis pasinerti į gamtos virsmo - saulėgrįžos, atsipalaidavimo, fizinių ir dvasinių praktikų kelionę.
Kokopelli – tai gyvos muzikos, atradimų, asmeninio tobulėjimo festivalis visai šeimai po atviru dangumi. Festivalis vyksta “Vinetu kaime” – autentiškame Šiaurės Amerikos indėnų kaime – gyvajame indėnų muziejuje, poilsio ir pramogų parke, įsikūrusiame vaizdingame Akmenos – Danės upės slėnyje, netoli Klaipėdos.

Čia gimsta tikros naujos draugystės su įdomiais žmonėmis, pačiu savimi bei gamta, čia tvyro laisvės, darnos ir bendrystės energija, kurią lydi basų pėdų šokių žingsneliai iki paryčių, indėniški išbandymai bei maudynės gėlame upės vandenyje. Čia kiekvienas svarbus ir brangus, tad rūpinamės, jog visi turėtų galimybę atrasti sau artimiausią veiklas ir užsiėmimus.

Jaunieji festivalio dalyviai bus laukiami Vaikų kampelyje. Čia jie išbandys savo jėgas aktyviuose žaidimuose ir išbandymuose, atras daug draugų ir kurs nuostabius indėniškus rankdarbius.*(nuo 7 iki 16m., jaunesniems reikalinga tėvelių priežiūra)

Nakties magija žavi visus, taičiau jei pritrūks jėgų - apsistoti galėsi:
Savo palapinėje Palapinių miestelyje - įskaičiuota į bilietą.
Tradicinėje indėnų palapinėje “tipi” arba Prerijų nameliuose - Papildomai galima išsinuomoti, dėl rezervacijos susisiekti: Email.: info@vinetukaimas.lt arba  Telf.Nr. 860250008Atvira širdimi kviečiame leistis į “Kokopelli” nuotykius, įsilieti į mūsų gentį, pajusti kūno ir gamtos darną.

Rekomenduojame įsigyti išankstinius festivalio bilietus su 25 % nuolaida ! :)

Visais rūpimais klausimais ar pasiūlymais kreiptis
Telf. nr.: +37065805414 (Bėgantis Jautis)
*Renginyje griežtai DRAUDŽIAMA vartoti alkoholį ar narkotines medžiagas.
*Organizatoriai pasilieka teisę be priežasties neįleisti nepageidaujamų ar apsvaigusių asmenų
*Renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook