Šiandien

Liepos 20d.Pažaislio liepų alėjos vakarai | Monika Liu ir Dmitrij Golov

Aprašymas

Koncertų ciklas „Pažaislio liepų alėjos vakarai” svetingumo komplekse „Monte Pacis” kviečia į išskirtinį „Jazz duo” vakarą, kuris įvyks 2022 m. liepos 20 d. 19 val. Vakaro metu suskambės talentingosios Monikos Liu balsas, o jai pritars vienas geriausių pianistų Lietuvoje – Dimitrijus Golovanovas.“Jazz Duo“ tai ne tik koncertas, tai muzikinis performansas“, - kviesdama į koncertą sako atlikėja Monika Liu, - „dainose apdainuoju meilės istorijas, kurios talpina nedrąsų įsimylėjimą, aistros išsiveržimą, bebaimę viltį išsaugoti meilę ir atlaidų išsiskyrimą - visą kelią, kurį praeina mylintis žmogus. Melodija - tai muzikinis meilės pažadas, įkvepiantis nebijot, juk jei labai skaudės -  ir tai praeis. Iš to, kaip žmonės reaguoja į mano muziką – jie šypsosi, juokiasi ar nubraukia ašarą, suprantu, kiek daug visi esame patyrę meilėje ir koks tai mus vienijantis dalykas“.
Monika Liu – išskirtinė, savita, stilinga atlikėja, kuri kartu su savo ištikimuoju scenos partneriu pianistu Dmitrijumi Golovanovu sugeba sujungti nesujungiamus dalykus – džiazą ir pop muziką, teatrą ir tikrovę, juoką ir ašaras. Todėl visi Monikos koncertai išparduodami žaibišku greičiu ir tai, ko gero, geriausiai apibūdina neeilinę Monikos Liu charizmą ir talentą.
Devynerius metus Monika mokėsi vokalo subtilybių pas vokalo dėstytoją Steponą Janušką. Būdama devyniolikos tapo Lietuvos džiazo vokalistų konkurso „Jazz Voices“ nugalėtoja ir atstovavo Lietuvai tarptautiniame konkurse Suomijoje. Netrukus gavo stipendiją studijuoti prestižiniame Berklio muzikos koledže Bostone. 2022 metais Monika su daina “Sentimentai” atstovavo Lietuvai Eurovizijos finale Italijoje.
Spėjusių įsigyti bilietus laukia ypatingai gera muzika, gausybė emocijų ir kokybiškas laikas Pažaislio vienuolyno apsuptyje.
Į koncertą kviečia „Geros muzikos ekspertai“ ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook