Šiandien

Renginys įvykoFestivalis ConTempo: „Signal prie Kauno marių“ | Strijbos &

 • Kaunas2022-08-18
 • Kaunas2022-08-19
 • Kaunas2022-08-20
 • Kaunas2022-08-21
 • Data:2022 Rugpjūčio 18d., 20:00 (Renginys įvyko)
 • Vieta:Jazminų g. 63, Palemonas,
 • Data:2022 Rugpjūčio 19d., 20:00 (Renginys įvyko)
 • Vieta:Jazminų g. 63, Palemonas,
 • Data:2022 Rugpjūčio 20d., 20:00 (Renginys įvyko)
 • Vieta:Jazminų g. 63, Palemonas,
 • Data:2022 Rugpjūčio 21d., 20:00 (Renginys įvyko)
 • Vieta:Jazminų g. 63, Palemonas,

Aprašymas


Įsigyk bilietą su pavėžėjimu ir nesuk galvos!

Jūsų patogumui, rinkitės bilietus, kuriuose  įskaičiuotas nuvykimas į renginio vietą ir grįžimas į miesto centrą specialiu „Kaunas 2022“ autobusu. „Spektaklis plius pavėžėjimas“ bilieto kaina 25 EUR (moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems – 10 EUR).  Jūsų pasirinktą renginio dieną 19:30 val. autobusas išvyks iš Kauno autobusų stoties (išvykimo aikštelėse ieškokite „ConTempo“ vėliavos), o iki 22:00 val. iš renginio vietos parveš Jus atgal į Kauno autobusų stotį.

Informacija apie vietą

Renginio pradžia ir pabaiga numatoma skirtingose vietose. Jei į renginį atvyksite nuosavu transportu, po spektaklio atgal Jus palydės savanoriai. Jei rinksitės viešąjį transportą, atvykti galite autobusais Nr. 17, 19, 39 (išlipti stotelėje „Jazminų g.“), išvykti – iš stotelės „Marių g.“ (15 min. pėsčiomis nuo renginio pabaigos vietos). Jei rinksitės festivalio siūlomą bilietą su pavežėjimu, „Kaunas 2022“ autobusas Jus atveš į renginio pradžios vietą, o po renginio pasitiks ten, kur spektaklis pasibaigs. Kad nepaklystumėte, sekite „ConTempo“ ženklus, ir nepamirškite patogios avalynės bei žibintuvėlio.

Apie spektaklį

Beprotiško kasdienio ritmo sūkuryje dažnai neleidžiame sau sustoti ir pilnavertiškai išgyventi mus supančią aplinką. Tačiau netikėtai erdvėje suvirpa pasimetę balsai, kurie netrukus susijungia į harmoningą visumą, ir aplinkui viskas sustoja. Tampame pagrindiniais veikėjais ir mus supančioje melodijoje išgyvename akimirką čia ir dabar. 

Garso menininkai iš Nyderlandų, J. Strijbos ir R. van Rijswijk, Kauno apylinkėse žiūrovams kurs gyvos muzikos peizažą, kuris akimirkai atitrauks nuo skubėjimo ir privers sustoti bei įsiklausyti. Menininkų duetas, savo kūryboje siekiantis pakeisti kasdienes erdves ir objektus netikėtais muzikiniais sprendimais, Kauno miestui pritaikė savo kultinę, modernios klasikos garsų pripildytą operą „Signal prie Kauno marių“. Pagrindiniais instrumentais muzikiniame performanse tampa per 24 garsiakalbius girdimi ir erdvėje išsibarstę sopranų balsai, kurių kompozicija atliepia jausminį dialogą tarp lankytojų, gamtos garsų bei aplinkos. Netikėtas, dinamiškas ir kiekviename žingsnyje skirtingai skambantis kūrinys ves žiūrovus per muzika apsuptą Palemono pievos ir Vieškūnų piliakalnio kraštovaizdį ir kvies išgyventi aplinką savaip: su daugiau gyvo bendruomeniškumo jausmo bei į vientisą kūną susijungiančiomis melodijomis. Taip kiekvienas žiūrovas ne tik taps integralia performanso dalimi, bet ir galės leistis garsų ir aplinkos įkvėptos vaizduotės pavėjui. 

Jeroen Strijbos ir Rob van Rijswijk kartu dirba daugiau nei dvidešimt metų, o jų modernios ​​peizažinės operos ir gyvi klasikinio tipo pasirodymai, kaip „Walk with me“, „Rocking Chairs“, „Quiver“, „Signal“ ir kiti, yra pasirodę tarptautiniuose festivaliuose Europoje, Azijoje ir Šiaurės Amerikoje. Duetas tyrinėja garso ir erdvės santykį bei publikos vaidmenį jame. Savo projektams jie specialiai kuria naujas technologijas, koncepcijas ir instrumentus, kurie pakartotinai yra pritaikomi skirtinguose lokaliuose kontekstuose. Todėl menininkams svarbi ne tik muzikinė kompozicija, bet ir jos išpildymas bei paveikios patirties auditorijai kūrimas, įtraukiant esamą kontekstą ir aplinką. 

Spektaklio pristatymą „ConTempo festivalyje remia Nyderlandų scenos menų fondas (Performing Arts Fund NL). 

Trukmė: 70 min. 

Pastabos:
 • Šiam renginiui galioja festivalio abonementas;
 • Jei perkate bilietą su nuolaida už 8-10 Eur, prie įėjimo kontrolei kartu su bilietu turėsite pateikti moksleivio / studento / pensininko / neįgaliojo  pažymėjimą;
 • Renginiui prasidėjus vėluojantys žiūrovai įleidžiami nebus.
Muzikos ir pasirodymo kūrėjai: Jeroen Strijbos ir Rob van Rijswijk

Sopranai: Els Mondelaers, Michaela Riener, Mijke Sekhuis, Linde Schinkel

Dramaturgė: Jellichje Reijnders

Studijos sopranai: Daniëlla Buijck, Kathelijn van Twisk-van Dongen, Els Mondelaers, Michaela Riener

Produkcija: Strijbos & Van Rijswijk 
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook