Šiandien

Renginys įvykoFADHILLE ITULYA (Kenija) | PALANGA

Aprašymas

Fadhilee Itulya - kenijietis profesionalus muzikantas, dainininkas ir dainų autorius iš Kenijos.

Atlikėjas įkvėpimo semiasi iš Kenijos gitaros muzikos stiliaus Omutibo bei Luhya žmonių, gyvenančių Vakarų Kenijoje. Jo muzikoje susipina akustinio folkloro, regio elementai, džiazas, pop / šokių ir pasaulio muzika, kalbanti ne tik apie smagų laiko praleidimą, bet ir apie kultūrą, bendruomenę bei rūpinimasi aplinka.

Debiutiniame atlikėjo albume „Kwetu (Namai)“ yra 10 dainų ir 4 papildomi Isukuti perkusijos kūriniai, demonstruojantys Vakarų Kenijos perkusijos šaknis.

Antrasis albumas „SHINDU SHI 2021“, įkvėptas šeštojo dešimtmečio Omutibo gitaros stiliaus bei velionio šio stiliaus pradininko George'o Mukabi.

„SHINDU SHI“ - viena iš labiausiai paplitusių ir universaliausių Luyha žmonių frazių, kurią jie, kaip reakciją, vartoja įvairiose situacijose. Jei jus kažkas suerzina, nustebina arba esate kažkuo sužavėtas, sakote „SHINDU SHI“. Ši frazė puikiai tinka ir nepamirštamiems 2020 metams. Fadhilee juos vadina antausiu į veidą ir vis klausia „kas tai per virusas?“ ir „kas vyksta su pasauliu?“.
Kaip ten bebūtų, albumas „SHINDU SHI“ grįstas Fadhilee meile Afrikai, jame skamba krikščioniškų šaknų turinti dvasinė muzika, odės Kenijos legendoms, istorijos apie širdies skausmą ir naują meilę, šeimos tragedijas, o viską nuspalvina senas geras humoras.
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook