Šiandien

Renginys įvykoĮgarsink savo viziją! #PLK22 internetu

Aprašymas

Pasaulinė lyderystės konferencija (PLK) internetu – tai aukščiausios klasės 2 dienų renginys, kuriame pasaulinio lygio vadovų bei Lietuvos lyderių daugiau nei 15 pranešimų transliuojami video formatu specialiai tam skirtoje BigMarker platformoje. Pranešimus papildo meniniai ir muzikiniai pasirodymai, kontaktų ir jums reikalingų ryšių mugė bei praktinės diskusijos!
 ????TŪKSTANTINĖ LYDERIŲ BENDRUOMENĖ
Lietuvoje PLK konferencija organizuojama jau 13 metų. Dviejų konferencijos dienų metu tapsi šimtatūkstantinės bendruomenės dalimi.  Čia renkasi tikri lyderiai, kurie nori ir geba keisti savo aplinką, savo šalį bei visą pasaulį. Tobulėk su jais kartu.
???? NEĮKAINOJAMOS PRAKTINĖS ŽINIOS

Konferencijoje dalyvaujantys sričių ekspertai atvirai dalinasi apie savo sėkmes ir nesėkmes, išmoktas pamokas. Konferencijos dalyviai teigia, kad po renginio pastebi akivaizdžius teigiamus pokyčius ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir komandos veikloje. 68 proc. apklaustųjų teigia, kad pagerėjo jų rezultatai. Net 81 proc. respondentų pajuto didesnį pasitenkinimą darbu.
Konferencijos pradžios ir pabaigos laikas (abi dienas) nuo 9:00 iki 17:00 val. Bilietas galioja abi dienas.

SVARBU! PERKANT KOMANDOS AR BENDRUOMENĖS BILIETĄ:

Viena prisijungimo nuoroda skiriama vienam el pašto adresatui. Todėl perkant komandos ar bendruomenės bilietą, bilieto numerį bei el pašto adresų sąrašą, kuriems norite skirti prisijungimo nuorodas siųskite adresu bilietai@lyderiams.lt
Daugiau apie konferenciją: https://lyderiams.lt/plk22
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook