Šiandien

Renginys įvykoTarptautinis krepšinio turnyras V. Garasto taurei laimėti

  • Klaipėda2022-09-09
  • Klaipėda2022-09-10

Aprašymas

Tarptautinis vyrų krepšinio turnyras sugrįžta į Klaipėdą

Klaipėdos Švyturio arenoje jau devintą kartą rengiamas draugiškas tarptautinis vyrų krepšinio turnyras Vlado Garasto taurei laimėti. Lietuvos krepšinio federacijos garbės prezidento, šalies krepšinio legendos V. Garasto globojamas turnyras vyks š. m. rugsėjo 9-10 dienomis.

Tradiciniame draugiškame krepšinio turnyre šiemet susirungs 4 komandos: Klaipėdos reprezentacinis klubas „Neptūnas“, Lietuvos krepšinio lygos naujokai „Wolves“, Latvijos čempionai VEF ir Estijos čempionai „Parnu Sadam“.

Po 3 metų pertraukos Švyturio arenoje vyksiantis tarptautinis turnyras V. Garasto taurei laimėti - tai galimybė savo akimis pamatyti bei įvertinti, kaip yra sukomplektuoti klubai ir ko iš komandų galima tikėtis naujame krepšinio sezone. Krepšinio aistruoliai bei nuolatiniai šio renginio stebėtojai ir šį sykį gali tikėtis daug įtemptų, įspūdingų  akimirkų.

Draugiškas krepšinio turnyras truks dvi dienas. Pirmųjų rungtynių pralaimėtojai kitą dieną kovos dėl  III vietos, o laimėtojai dėl pagrindinio trofėjaus - V.Garasto taurės. Visi rungtynių žiūrovai (išskyrus VIP) į Švyturio areną pateks per Klubo įėjimą Nr. 3, iš Dubysos g. pusės. Čia lankytojų lauks erdvi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, jauki aplinka, geriausio matomumo vietos.

Bilietus galima įsigyti internetu www.kakava.lt arba kasose https://kakava.lt/kasos. Renginio dieną bilietai brangs.

V.Garasto taurės turnyras skiriamas Lietuvos krepšinio 100-mečiui.

Turnyro tvarkaraštis (dienos bilietas galioja į abi tos dienos varžybas):

Rugsėjo 9 d. (penktadienis)

17:30             Wolves – VEF
19:30             Neptūnas – Parnu SadamRugsėjo 10 d. (šeštadienis)

17:30*             Dėl III vietos
19:30*             Finalas* Rungtynių laikai gali keistis, atsižvelgus į Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynes EuroBasket 2022
Skaityti daugiau
Siųsti užklausą renginio organizatoriams

Paieška

Draugaukime KaVeikti.lt Facebook